Ei ole salaisuus että Schumi voi huonosti, aivot ovat kuulemma sökö. Jos pääsisitte vapaasti tohtoroimaan Schumia, miten toimisitte?
Ehdotuksia Schumin olon parantamiseksi?
hhrtthh
469
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Itse siirrättäisin Häkkisen aivot tilalle. Ei se nyt merkittävästi paranna tilannetta nykyiseen verrattuna, mutta kehitystä se on pienikin kehitys!
Häkä jää ilman aivoja..
Ilmanhan se on ollut aina
Lieneekö olevan mahdollista piankin, että siirtää apinan selkäytimen ja joitain muita elintoimintoihin oleellisesti vaikuttavia osia mankista saksanseisottajaan?
Schumi lähtisi yllättäen toimimaan muniaan raapien ja apinamaisesti äännellen. Mahdollisesti joku elämäänsä kyllästynyt voisi lahjoittaa selkäytimensä Schumille, esim. joku joka on aikeissa tehdä pian itsemurhan.
Lääketiede on jo pitkällä ja saksalaisillahan on paljon kokemusta natsiajan erikoislääketieteestä. Ehkä maasta löytyy uusi Menkele, joka löytää keinot saada Schumi takaisin radalle.
Toisaalta saksalaisilla on natsikaudelta kokemusta ihmisten kiduttamisesta, joten voi olla, että Schumia vain kidutetaan, koska näin toteutetaan mielenkiintoista ihmiskoetta, josta itse Menkelekin olisi vakuuttunut.
"kohta teissä kaikissa saksalaisissa asuu pieni natsi"