MIHIN KATOAVAT VIESTIT???

kunhan.mainokset.pyörisi

Kun oman julkisen profiilini avaan, se kertoo että
Käyttäjän kirjoittamat viestit:
1/15

Eli minun kirjoittamiani viestejä on 15 sivullista, ensimmäinen niistä käkyvissä. Viestisivuja kun selaa ja pääsee sivulle 3, siellä ei olekaan kuin 4 viestiä??? Kun yrittää sivulle 4, tulee ilmoitus:

"Käyttäjän kirjoittamat viestit
Käyttäjä ei ole kirjoittanut yhtään viestiä."

Raja on päivämäärässä 28.1.2015. Sitä aiemmat ovat minulta kadonneet.

Suomi24:n profiilissa lukee: 1/147, siis 147 sivullista viestejä. Sivuja kun lueskelee eteenpäin ja pääsee sivulle 20, tulee ilmoitukseksi myös tässä profiilissa:
"Käyttäjä ei ole kirjoittanut yhtään viestiä."

Taas merkittävänä tekijänä 28.1.2015. Pari viimeistä sivua (18 ja 19)on jo kovasti vajaita.

Tämä on tyypillistä sekoilua näissä Suomi24-sivuissa. Eikö se alkuperin ollut määrä että Suomi24 keskittyy uudistuksessaan ydinosaamiseensa, Keskustelufoorumiin ja uudistuksessa karsitaan ylimääräsiä versoja kuten Yhteisö pois. Näyttää että kaikessa on epäonnistuttu ja lupaukset on petetty. Yksikään uudistus ei ole mennyt Suomi24:lla kuten on pyhästi luvattu. Tuloksena on aina pelkkää kuraa.

KORJATKAA NYT EDES SELKEÄT VIRHEET ENNENKUIN LYÖTTE UUSIA OSIA KYLKEEN!!! ON AUTOKAUPPAA JA TYÖPAIKKOJA JNE - MITÄ YDINOSAAMISTA NÄMÄ ON??????

TÄMÄ ON PELKKÄ ALLERIN MAINOSFOORUMI KOKO PASKA!!!!!

1

125

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Koskahan tähänkin mahdetaan saada selvyyttä.
      Paitsi että katoamisen syy on tietenkin käyttäjässä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      85
      3097
    2. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      319
      2741
    3. Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken

      ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi
      Maailman menoa
      191
      1516
    4. Voi kulta rakas

      Kyllä minäkin olen sinuun rakastunut. Oisit avautunut tunteistasi aiemmin niin ei tarvitsisi kiertoteitä kuulla tästä. �
      Ikävä
      62
      1202
    5. Martinan firma haastettiin käräjille

      Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      240
      1161
    6. Miksi haluat satuttaa

      Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano
      Ikävä
      28
      1011
    7. Toivotko vielä et

      Päätyisimme yhteen?
      Ikävä
      79
      967
    8. Ketä sinä

      Odotat oikeasti. Miksen sulle totta olla saa.
      Ikävä
      117
      960
    9. Miksi ette halua kaivattuanne

      Yksi syy tai tekosyy.
      Ikävä
      70
      948
    10. Sano nyt mitä

      Sinä oikein haluat?
      Ikävä
      72
      914
    Aihe