Ja vaikka mihin muuhunkin: http://m.iltalehti.fi/uutiset/2016042421465902_uu.shtml
Ehkä se on se ruostuva ja huojuva Toyota joka saa ihmiset käyttämään alkoholia ja huimausaineita. Ymmärrän...
Ehkä se on se ruostuva ja huojuva Toyota joka saa ihmiset käyttämään alkoholia ja huimausaineita. Ymmärrän...
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mistä sinäkin urpo muka tiedät mikä automerkki oli kyseessä.Toki ymmärrän että mopedistin on vaikea tunnistaa automerkkejä.Kuvan auto ei liity tapaukseen eikä kyllä myöskään sinun mopoosi!sinun
Eihän jutussa sanottu etteikö kuvassa näkyvä Toyota Corolla liittyisi tapaukseen.
Tojopapathan ne yleensä ajelee pikku hiprakkeessa. Monilla on sellainen kokemus että vasta muutama paukku antaa sellaisen käsien ja luonteen vakauden jota sinne tänne nuljahtelevan toitsun pitäminen keskellä kylänraittia vaatii.
Niin ja nuoret Terot juopottelevat huonon itsetuntonsa, suorastaan häpensä ja itseinhossa takia. Korrelaatio tojon ja alkoholiongelmien välillä on merkittävä.
Vaikka olet tyhmä trolli niin yrittäisit olla edes hauska! Eihän sinulle riitä enää muuta kuin sääliä.
http://m.iltalehti.fi/uutiset/200712036907904_uu.shtml
Toi ota, kun olet pohjalla
Tojopapat ovag usein pahasti juovuksissa, sitten kun ajo-oikeus lähtee väliaikaisesti ne maksaa pikkuisen väliä ja ostaa aixamin.
Molemöka kannattaa kylillä varoa, siellä saattaa tojopappa vaania ratissa pikku deliriumeissaan
Tuossa on täysin samanlainen näkymä rattiin kuin minun volvossani vaikka en kyseessä ollutkaan.
vai volvo no hah hah. Kyseessä on mulkosilmä-corollasta seuraava eli vm. 2002-2007 oleva Toyota Corolla.