Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ukm vm.-68 etsii imijää.

Sinä rento ja mukava ukm laita viestiä niin laitetaan toimeksi:)
3497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moi!
Olen samaa ikäluokkaa ukm kuin sinä, viriili ja kaikinpuolin innokas esi,. suusex'n kanssasi! Kai sinäkin otas minulta suuhun? Vaimo ei enää välitä sexistä kuin joskus, joten olisi mahtavaa nautiskella kanssasi..
lähetä mulle txt numeroon 046 5326775..Laita suusex viestin alkuun niin tiedän että se on sinulta

Äänestä

Mailaa Manfromnorth (a)suomi24.fi

Äänestä

Mitäs jos kysyr vaimolta? Mikäli tätä sun pettämisten jälkeen enää kiinnostaa. Tai lopeta naisen rääkkääminen ja vapauta hänet, sen jälkeen voit uittaa kullias vapaasti miesten suissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UKM-Jkl kirjoitti:

Sinä rento ja mukava ukm laita viestiä niin laitetaan toimeksi:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu