Äiti kala ja lapsi kala

Äiti kala ja lapsi kala uiskentelivat järvessä. Yhtäkkiä lapsi kala huomasi vähän kauempana kiiltävän uistimen. - Äiti mikä tuo kiiltävä tuolla on joka ui? Äiti sanoo: -Se on se Rapalan huora jonka mukaan isäskin lähti.
13287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suomalainen, Norjalainen ja Ruotsalainen kilpailivat siitä kuka jaksaa seksiä erään ranskalaisen blondin kanssa 1 tuntia...
Ensin meni Norjalainen.Hän oli noin puoli tuntia eikä halunut millään nuolla tämän suolaista pimppaa.Sitten meni Ruotsalainen.Eikä hänkään kestänyt kuin 39 minuuttia pimpin takia.Sitten oli Suomalainen joka otti hunajaa mukaansa.Kun hänen piti nuolla pimppiä hän pisti hunajaa pimppaan ja nuoli... Niinpä hän voitti kisan!!!

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


nanni kirjoitti:

Äiti kala ja lapsi kala uiskentelivat järvessä. Yhtäkkiä lapsi kala huomasi vähän kauempana kiiltävän uistimen. - Äiti mikä tuo kiiltävä tuolla on joka ui? Äiti sanoo: -Se on se Rapalan huora jonka mukaan isäskin lähti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu