Sotarikollinen päiväkodissa

HuomioHuomioHuomio

6

141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Höpönlöpöä

      Juu, tunnistin sukulaistytön. Hän vain ei ole päiväkodissa hoidossa! Tuo on valetta koko uutinen, kerhossa vierailivat, eikä kukaan ole työntekijä.

      • HuomioHuomioHuomio

        Siis mitä tarkoitat? Eli sukulaistyttö ei ole päiväkodissa, mutta on kumminkin kuvassa muiden päiväkotilaisten kanssa ja hoitotäditkään eivät ole työntekijöitä? Ketkä vierailivat kerhossa?

        Oli miten oli, mutta ihmettelen suuresti, että miksi noita ulkomaalaismiehiä pitää viedä heti lasten lähistölle heilumaan, kun tietää, kuinka heidän kulttuurissaan lapsetkin nähdään? Sitten vielä pitää olla sotarikollisia.

        Tuossa tästä ilmiöstä, joka on noteerattu ulkomaillakin. Kannattaa lukea kommentitkin.
        http://shoebat.com/2016/04/19/in-finland-parents-of-pre-teen-white-christian-girls-dont-mind-that-their-young-daughters-are-hanging-out-with-muslim-men-who-are-two-and-three-times-their-age/

        Tuon sivun alullepanija Walid Shoebat on entinen islamisti, joka tätä nykyä haluaa varoittaa ihmisiä islamista ja islamilaisesta kulttuurista. Uskoisin, että hän tietää mistä puhuu. Ja kyllähän se nyt pitäisi tajuta sanomattakin, että jos Irakin etsintäkuuluttamia sotarikollisia työnnetään suomalaisten lasten lähelle, on se hyvin kyseenalaista touhua.


      • hoit_su

        Nämä MV-lehti-ihmiset on ihan oma rotunsa, ei he ymmärrä järkipuhetta☺☺


      • Suuauki
        hoit_su kirjoitti:

        Nämä MV-lehti-ihmiset on ihan oma rotunsa, ei he ymmärrä järkipuhetta☺☺

        Jaahas. Tämä juttu on ollut myissakin lehdissä, jopa paikallisuutisissa. Hekö kaikki valehtelee.
        Sulje sinä vaan silmäsi, mutta älä tule sitten valittamaan, jos jotain tapahtuu.


      • kjhgvfc
        hoit_su kirjoitti:

        Nämä MV-lehti-ihmiset on ihan oma rotunsa, ei he ymmärrä järkipuhetta☺☺

        http://mvlehti.net/2016/05/04/kangasala-perkele/

        Lue tuo teksti ja pohdi ihan tosissasi, onko tuo touhu järkevää? Äläkä keskity siihen, että juttu on MV-lehdessä, vaan käytä omia aivojasi tekstin suhteen.


    • HuomioHuomioHuomio

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      170
      6544
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      58
      4462
    3. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      3098
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      61
      2977
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1895
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1564
    7. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      27
      1546
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      38
      1495
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      34
      1330
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      45
      1243
    Aihe