Seksi-Sulolla rankka saattoreissu

Yleismies

Yleensä Seksi-Sulo lähtee saattamaan sopuisia neitoja, mutta nyt hänelle sattui paha arviointivirhe. Sulo lähti saattamaan vähän liian kipakkaa neitosta, ja sehän meinasi käydä ihan hengen päälle. Onneksi Sulo kuitenkin selvisi pelkällä säikähdyksellä ja pienillä pintanaarmuilla.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016042921491021_uu.shtml

10

206

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Perse-Arskakin poistui.
      Kirjoitahan tärkeimmistä asioista.
      Teevee arvostaa sitä.
      Huumorinsa on opittu perus-koulun aidan takaa.

      H.

      • Itse_oppikoululainen

        Ja omasi ilmeisesti aidan toisella puolella eli ulkopuolella koululaisia katsellen.


      • ontyperäätouhua

        Voi herrajestas sentään...
        Peräti minuutissa toisen kimppuun!


      • tauti-mikä-tauti

        Toiset aloittaa Vapun vieton ajoissa. Vaikea kuvitella, että joku voisi muuten olla noin typerä ja moni ei edes humalassa, vaikka tunnetusti juopot toistaa aina niitä samoja juttuja, kuten dementikot.


    • Kaamasentie

      Esson miehet heränneet, kohmelo vaivannee. Sehän on heillä jokapäiväistä. Heillä seurana olutsiepot, hih.

    • Ettei vaan Sulo ollut matkalla Oulussa, koska tuo mainitsemasi juttu viittasi aviopuolisoiden keskinäisiin fantasioihin.

      Oulussa oli taas tyypillinen tapaus, kun Sulon kaltainen hurmuri sai ensin alaikäisen ravintolaan ryyppäämään ja pian sinne ilmestyi tytön nuorempi kaverikin. Siitä sitten jatkettiin hotellihuoneeseen, jossa jatkettiin ryyppäämistä.

      Niin ja sitten ryypättiin ja naitiin ja taas ryypättiin, että kaveri ehti käyttää molempia tytykäisiä hyväkseen! Ihmettelen minä sitä, että eikö kumpikaan pysynyt enää jaloillaan, että olisi mennyt apua hakemaan, jos kokivat asian vähänkään kiusalliseksi?

      • Ihmetellen-ihmettelen

        Ja ravintolassakin tytöille tarjoiltiin eli heitä luultiin täysi-ikäisiksi.

        Miesten kannattaisi pyytää naisia näyttämään henkilötodistusena ennenkuin ryhtyvät naiskentelemaan nuorten naisten kanssa.
        15-vuotias voi olla varsin innokas naimapuuhiin itsekin. Ainakin omista luokkakavereistani moni oli jo varsin kokenut oppikoulun viidennellä luokalla. Muutama ikätoveri sai lapsenkin. Yksi meni naimisiin naapurin miehen kanssa, joka oli lapsensa isä ja olisi kuulemma joutunut muuten vankilaan, kun ko. naimapuuhat tulivat julki.


    • henrjii

      Vaatimukset kovenee, puolivelton kanssa ei tule kuin turpaan.
      Naiset vaatii nykyään kovaa erektiota

      • Pehmomiehiä ei arvosteta

        Kaikissa naistenlehdissä aina mainostetaan sitä, että miesten pitäisi olla pehmomiehiä. Kun ikääntymisen myötä jokainen mies muuttuu pehmeämmäksi, niin sekään ei ole feministinaisille mieleen, vaan he vaativat jokaiseen elimeen nuoren miehen kovuutta. Eipä nykymaailmassa rauhallinen mies osaa koskaan olla neitosille mieliksi. Essolla olemme tämän asian monesti todenneet.


    • Niillä seuduilla on kovia naisia, humala oli liian suuri.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kiinnitit ensimmäisenä

      huomiota kaivatussasi?
      Ikävä
      97
      1251
    2. Poutalan onnettomuus

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit
      Maailman menoa
      102
      1008
    3. Koska olet ihastunut minuun

      Kysymys sulle. Oma vastaus, tänä vuonna. ❤️
      Ikävä
      61
      867
    4. Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta

      Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      36
      839
    5. Olen pahoillani

      Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi
      Ikävä
      54
      832
    6. Onko sinulla vihan tunteita

      Minua kohtaan? Haluatko kostaa jotakin tai tehdä pahaa? Voit tähän sanoa ihan luottamuksella.
      Ikävä
      126
      790
    7. Junaonnettomuus

      Kuka jäi junan alle?
      Haapajärvi
      3
      768
    8. mitä olet valehdellut

      kaivatullesi? kerro rehellisesti totuus
      Ikävä
      60
      626
    9. Naisen kimppuun lenkkipolulla

      Poliisin tietojen mukaan noin 30–40 vuotias ulkomaalaistaustaisen näköinen mies kävi naisen kimppuun yllättäen Rentukant
      Kajaani
      45
      554
    10. Ei ole siitä kiinni

      Että en tykkäisi. Tykkään liikaa, mutta se on epäsopivaa. Hirveää kidutusta ruokkia tunnetta täällä, jos todellisuudessa
      Ikävä
      33
      526
    Aihe