Yllättävä ystävyys

ylys

Istuin bussissa ja manasin sen pysähtelyä jokaisella eteen tulevalla pysäkillä. Maria oli soittanut ollessaan matkalla kämpillemme, hän oli kertonut olevansa mustelmilla, kuulemma pienen kolarin seurauksena. Hänen äänensä oli ollut kivulias, joka oli saanut minut huolestuneeksi. Mikä kolari, eihän Marialla ollut edes autoa tai fillariakaan. Tunsin Marian niin pitkältä ajalta, että hän ei pikkuasioista valittaisi joten hänellä oli varmaan kamala olo.

Viimein hyppäsin bussista pysäkillä, josta oli lyhyt kävelymatka asunnollemme. Syksyinen sade vihmoi vettä niskaani edetessäni lähes puolijuoksua asunnolle.

Olimme olleet kavereita Marian kanssa yläasteelta lähtien. Vaikka olin itse vuotta vanhempi niin olimme löytäneet sitä sielujen sympatiaa heti Marian aloitettua yläasteella.

Tohkeissani avasin oven ja juoksin Marian huoneeseen. Maria nukkui vuoteessaan huopaan kääriytyneenä. Punaisenruskea tukka ja kalpeat kasvot näkyivät peiton alta. Riisuin siinä seisoessani kastuneen takin yltäni ja vein sen kylppäriin heittäen sen huolimattomasti pesualtaan päälle.

Meillä oli kaksio, – kahden hengen opiskelijasolu. Kummallakin oli oma huone ja iso yhteinen keittiö sekä aulan ja eteisen yhdistelmä. Minä opiskelin kasvatustieteitä ja Maria oli löytänyt tiensä teologisesta tiedekunnasta. Minulla oli alkanut jo kolmas vuosi ja Marialla toinen tänä syksynä. Meillä oli paljon yhteisiä harrastuksia jopa musiikin ja ruuan suhteen olimme samanlaisia. Jopa syntymäpäivämme olivat peräkkäisinä päivinä helmikuussa, minä täyttäisin 22 ja Maria 21.

Miksihän minä näitä tällaisia pohdin, huomasin ajattelevani, kun laitoin vesipannun lämpiämään. Tein muutaman voileivän, sillä tuskin Maria mitään oli syönyt.

Astelin Marian huoneeseen ja kyykistyin hänen sänkynsä vierelle. Kosketin kädelläni Marian otsaa ja poskia. – Ehh.., hei Iiris, Maria sanoi avaten silmänsä. – No, hei.., mitä sulle on sattunut?, kysyin huolestuneena. – Ei täs mitään kauheaa. yksi vanha pappara ajoi pyörällään päälleni. Yritin väistää ja pappa osui kylkeeni ja kaaduin katuun lyöden olkapääni. Maria nosti huovan päältään pois ja näin kantositeen vasemman käden puolella. Maria oli käynyt terveyskeskuksessa jonne he olivat menneet pyöräilijäpapan tilaamalla taksilla.

Kiedoin käteni ystäväni päälle jota halasin varovasti. Tunsin lämmön virtaavan Mariasta lävitseni ja painoin hetken mielijohteesta suukon tämän poskellle. – Noh. en minä tähän kuole.. on vain kurja olo, Maria sanoi yrittäen nousta jalkeille. – Odota, minä autan sinua.

Nostin Maria istumaan ja jalkeille. Marialla oli vain sukkahousut ja neulepusero yllään. Tummat sukkahousut olivat tiiviisti Marian yllä. Jäin tuijottamaan ystäväni vartaloa oudon tunteen vallatessa mieleni. Jouduin nielaisemaan muutaman kerran. Kerroin keittäväni teetä ja voileivät olin jo tehnyt valmiiksi, ajatellen ystävänikin tarvitsevan suolaista. – Käyn ensin vessassa ja tulen sitten, Maria sanoi poistuen vessaan. Olimme jo niin tottuneet toisiimme, että Maria ei edes sulkenut ovea perässään. Laittaessani kuppeja pöytään muistin heittäneeni takkini huolimattomasti kuivumaan kylpyhuoneesen.

Astuin puolittain auki olevasta ovesta sisälle juuri Marian noustessa seisomaan. Maria yritti yhdellä kädellä kiskoa housujaan ylös. – Annahan, kun autan sinua, kumarruin ottamaan kiinni sukkahousujen vyötäröstä. – Kyllä olen kömpelö, kun en saa edes housuja jalkaani. – No minä autan, sitähän varten ystävät ovat.

Näin Marian vasemmassa kyljessä isoja mustelmia ja kolhun jälkiä. Vein käteni hänen iholleen. Iho tuntui kuumalta kättäni vasten. – Onko kipeä?, kysyin katsellen samalla Marian lähes alastonta vartaloa edessäni. – Saat uskoa, että on.

Olin nähnyt Marian useinkin alastomana, mutta tämä kerta oli jotenkin erilaista. Kurkkuani puristi ottaessani uudelleen kiinni Marian sukkahousuihin. Hänen tumma häpykarvoituksensa oli silmieni tasolla, mutta peittyi sitten housujen alle. Tunsin Marian tuoksun nenässäni. Tajusin eroottisen tuoksun ja väreen leijuvan ilmassa. Käteni lähes tärisivät pitäessäni sukkahousuista kiinni. Marian pehmeä ja lämmin vatsa piti käsiäni paikallaan kuin magneetti.

Nostin katseeni kohti Marian kasvoja hämillisenä ja minua tuijotti yhtä hämillinen ilme takaisin. Kuin aika olisi pysähtynyt, kun jäimme tuijottamaan toisiamme.

– Tee on valmista.., tulin laittamaan takkini paremmin, selittelin tahmeasti.

Vihaisena itselleni nostin takin suihkukaapin seinustalla olevalle koukulle. Käännyin ja näin Marian poistuvan ja hänen pakaransa keinahtelivat kuin silmää iskien....

Lue koko tarina täältä:
http://seksitarinat.nettiporno.net/yllattava-ystavyys/

4

4268

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lesbolover

      Lesbotarinat on parhaita

      • lespohater

        Lesposadut on just paskimpii


    • lastilasse

      Tälle lensi lastit

    • panopertsa

      Pillunnuolemisjuttujen pääälle en oo koskaan ymmärtäny

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2395
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1377
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      73
      1167
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1107
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      78
      832
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      668
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      660
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      24
      638
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      616
    Aihe