Maspalomasin hiekkadyynit on legenda porausalueena, mutta onko kukaan oikeasti saanut pesää dyyneillä? Ajattelin että lähtisin käppäilemään ja etsimään yksinäisiä naisia dyyneille marraskuussa ja ehdottelemaan törkeyksiä. Onko joku onnistunut saamaan pillua dyyneillä?
Saako dyyneiltä naista
Lihaadyyneillä
17565
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kerran vietin päivän dyyneillä muna pystyssä metsästäen naisia. Kaljaa tietenkin muovikassi täynnä. Ei onnistanut. Olisin saanut, mutta tumma naisen olisi halunnut 40 euroa. Siellä vissiin kannattaa mennä törkytyyliin ihan iholle ja alkaa suoraan ehdottelemaan panoja. Itse en kehdannut niin jäin ilman.
No ne saavat pillua ketkä sitä kehtaavat pyytää. Suora ehdotus on paras ja jos vinkuu vaan ja katselee paljaita tissejä niin varmasti jää ilman. Panohaluiset naiset on sellaisessa paikassa josta on lyhyt matka pusikkoon panoille, mutta ei nekään anna jos et tajua pyytää. Kaksi kertaa olen dyyneillä saanut ja molemmilla kerroilla kävin tisseihin kiinni ja VAADIN panoa. Muuten jää ilman
Nythän on kyllä niin että jos sun pitää kysyä niin joudut tyytymään Nyrkki-Kyllikkiin, pankkopoikien luotettavaan tyttöystävään.
Ei tarvitse tyytyä kun menee dyyneille sinne nakupaikkaan niin siellä on kiimaisia naisia. Miksi ne muuten nakurannalle menisi jos ei olisi panohommat mielessä?
Aiemmin siellä dyyneillä oli tarjolla miestä.
Jos suo miehet kiinnostaa niin oma on asias. Jos oot nainen niin kyllä siellä dyyneillä on todellakin miehiä tarjolla. Minäkin menen taas joulukuussa heiluttelemaan heppiä dyyneille. Välillä käy flaksi, välillä ei. Rahalla saa kutien jos ei muuten natsaa
Ei saa! Olen joskus yrittänyt ja ilman olen jäänyt. Piti sitten illalla mennä huorissa käymään. 20€ suihiotto ja 40€ pano. Tilasin jälkimmäisen.
Eikö nudistirannat ole juuri tarkoitettu siihen että sieltä etsitään parittelukaveria rannalle? Olen nähnyt kun ihmiset paneskelee aivan avoimesti nudistirannalla ja kai se on juurikin noiden rantojen tarkoitus.
Suosittelen palkkaamaan ammattilaisen Kasbah-ostarista. Ei tarvitse hillua koko päivää jossain dyyneillä ja kuitenkin jää ilman. Raha kouraan ja tavara leviää eteen. Itse olen maksanut 30 euroa panoista jossakin roskakatoksessa.
Onko naiset teille vaan jotain jota voi ostaa? Varmasti nuo nakurannat on tarkoitettu siihen että siellä paneskellaan, mutta muistakaahan että me kaikki naiset emme syty. Jos on iso kalu kyseessä. se helpottaa syttymistä.
No miksi naiset menee nakurannalle jos ei seksiä tee mieli?
Siksi ne juuri sinne menee. Metsästämään munaa. Siksi minäkin siellä päivystän että olen antavana osapuolena kun joku paljastissi heppiä kaipaa
Nakurannat ja paljaat rinnat ovat jumalan lahja meille miehille.
Saako dyyneiltä oikeasti pillua??????
Mitäs luulet? Sitä varten naiset menee tissejä näyttämään. Munaa ne on vailla
Taas täällä pääsivät leveilemään saamisillaan nyhjäkkeet, jotka eivät ole saaneet mitään kahteenkymmeneen vuoteen ja maksullisiinkin menevät vain puhumaan suomeksi paskaa puoleksi tunniksi-rahasta, että voivat lähteä ulos reteen näköisenä.
dyyneillä yksinäisellä miehellä saaminen vähän heikkoo.seksi clubeilla taas lähes varmaa ,kun vain osaa fiksusti käyttäytyä.Tosin sama juttu toimii lähes kaikissa Suomenkin kapakoissa.