top ja bottom

Miksi yli 40v ovat aina toppeja ja alle 20v bottomeja?! En ole ikinä bähnyt ilmoitusta jossa joku yli 40v olisi bottom tai alle 20v toppi
2464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Koska pedofiilisetä peepingtommi, tuo 49-vuotias setä haluaa hallita kaikkia homoteinejä.

Äänestä

Ei aina, mutta pääsääntöisesti. Ei bottomit muutu topeiksi, mutta jos pitää sopeutua biiksi, niin silloin nuorempi on se valinta, ei vanhempi. Nuorempi on bottomina jotenkin luonnollisempaa, niin se vain on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mitääääh kirjoitti:

Miksi yli 40v ovat aina toppeja ja alle 20v bottomeja?! En ole ikinä bähnyt ilmoitusta jossa joku yli 40v olisi bottom tai alle 20v toppi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu