Taas tänään tuli postia Finnairin kesätarjouksista. Pask...maista on se, että ne ovat voimassa vain Helsingistä lähteviin lentoihin vaikka kysymyksessä olisi kotimaan lento. Eikö yhtiössä ole välähtänyt kenenkään päähän että tarjoaisivat samat edut myös maakuntakentiltä alkaviin lentoihin. Samanlaisella rahalla mekin maksamme. Tuollainen ärsyttää sen verran että jättää käyttämättä Finnairin lentoja pitemmilläkin matkoilla.
Tarjoukset vain Helsingistä
Edut.vain.yksille
1
247
Vastaukset
- otaasiastaselvää
Finnairin tarjoussivulla lukee:
"Hinnat ovat voimassa Helsingistä lähteville lennoille. Kampanjahintaisia lentoja on saatavilla myös Joensuusta, Jyväskylästä, Kajaanista, Kokkola-Pietarsaaresta, Kuopiosta, Oulusta, Tampereelta, Turusta ja Vaasasta, mutta hinnat ja saatavuus voivat vaihdella lähtölentokentästäsi riippuen."
https://www.finnair.com/fi/fi/kesahinnat#europe
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1572558Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658