VW jälleen testimenestykseen

Ruotsalaisen riippumattoman tutkimuksen mukaan VW Passat oli ylivoimaisesti eniten ruostunut automalli samanikäisten autojen kanssa. Parhaat olivat vielä täysin ruosteettomia. Passateista 41% oli ruosteessa.
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hurrit on ny katellu kunkun ruskeeta reikää, eikä folkkarii!

Äänestä

Passattia ostaessa kannattaa lisävarusteista ruksata FVZ (=Feuerverzinken).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laatujyllää kirjoitti:

Ruotsalaisen riippumattoman tutkimuksen mukaan VW Passat oli ylivoimaisesti eniten ruostunut automalli samanikäisten autojen kanssa. Parhaat olivat vielä täysin ruosteettomia. Passateista 41% oli ruosteessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu