Koukkukärry

Ilmajousitteinen vaihtolava koukkukärry traktoriin, onko järkee.
4207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei oo järkee

Äänestä

Riippuu siitä mihin sitä aiot käyttää. Mutta sitähän et voinut kertoa koska sinulle olisi osattu vastata.

Äänestä

Mistä saadaan ilimaa pusseihin?

Äänestä
  • Pumpulla tietenkin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OlaviOstaja kirjoitti:

Ilmajousitteinen vaihtolava koukkukärry traktoriin, onko järkee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu