TA:n uudiskohde Solvikinkuja 4 ja Svartvikinkuja 4

Onko kukaan muuttamassa kyseiseen kohteeseen?
4492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ku toi paikka on aika magee, biitsi ihan vieres ja lapsille puisto hienolla leikkipaikalla ja sit vielä tosi hyvä alakoulukin heti siin puiston toisel puolel, niin varmast sinne aika monikin muuttaa - varsinki just pikkulapsiperheitä, joille vallakin nappi paikka.

Äänestä

Onko hinnat jossain näkyvissä?

Äänestä
  • 95neliöisen asomaksu on noin 50000e, vuokraa en enää muista, mutta pitkälle yli 1000e se oli.

    Äänestä

Kyllä muutamme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aurinkolahteen kirjoitti:

Onko kukaan muuttamassa kyseiseen kohteeseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu