Olin ostamassa puhelinta kyseisestä kaupasta. Pyysin myyjää vielä esittelemään suojakuorta kyseiseen puhelimeen. Myyjä näytti JALALLAAN että tuolla alahyllyllä on. Ei siis viitsinyt vaivautua hiukan kumartumaan. Pidin kyseistä esitystä niin tökerönä, että jätin kalliin puhelimen ja suojakuoren kauppaan ja ostin kyseiset viereisestä puodista ja sain erinomaisen palvelun ihan luontevasti kaupanpäälle. Kiitos Saunalahti.
DNA Prisma Laune Asiakaspalvelu
Asiakkaana
7142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Boikottiin!!!
Minunko pitäisi kumarrella näillä palkoilla
Oletko niin hieno että palvelutat minulla kuin orjaa
Näytit niin köyhältä etten uskonut sinun tosissaan ostavan puhelinta
Meidän liikkeessä käy kaiken maailman kyselijöitä ilman aikomusta ostaa
Ei siitä meille rahaa tule
Näytin jalalla että tuolla on --eikö muka kelpaa
Seuraavan kerran näytän persettä sulle jos tulet DNA :lle vielä
Valitat ja viet mainetta ja yrität viedä työpaikkani
Te ette ole sopiva palvelualalle. Suosittelen kotona etätyöskentelyä, niin ei tartte olla ihmisten kanssa missään tekemisissä. Älä tuo yksityiselämän ongelmia työpaikallesi.
Pysy sinäkin pois myymälästämme
Tuot vain hiekkaa mukanasi
Olen asiakaspalvelun ammattilainen
Kaikki meillä DNA lla käyvät laajamittaisen koulutuksen
Asiakkailla on ongelmia ja tuovat ne kauppaan
Itse olen rautainen myyjä joka tekee huipputulosta
Sellaisen ei ole aikaa palvella öykkäröivää alemman kansanosan
hidasjärkistä ihmistä
Sinä olet kurja luuseri jolla on porttikielto kaikkiin DNA:n myymälöihin.Jo plemuksesi kertoo että et ole tehnyt päivääkään rehellistä työtä missään yrityksessä.
Säälittävä turhake!
Kiertäkää DNA:n myymälät nimittäin siellä puheet ei pidä välttämättä paikkaansa.
Olen saanut hyvää palvelua ja tarvittaessa neuvoja. Nykylaitteet sellaisia, että niiden kanssa menee sormi suuhun. Tekniikka harppoo eteenpäin.