Poliisit kuumotuttaa

Olen itse noin 160 cm pitkä ja painan noin 45 kg ja moponi kulkee allani 60 km/h. Paljonko tuo minun mopo kulkee poliisin alla, oletetaan että poliisi on 180 cm pitkä ja painaa 80 kg.
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pullukka pollarin alla ei lähe lapasesta! Renkaat ottaa kiinni lokareihin!

Äänestä

60km/h, kiihtybyys huippunopeuteen kestää vaa muutaken sekunnin pidempää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lzgzlzlhxlxhoxyxjc kirjoitti:

Olen itse noin 160 cm pitkä ja painan noin 45 kg ja moponi kulkee allani 60 km/h. Paljonko tuo minun mopo kulkee poliisin alla, oletetaan että poliisi on 180 cm pitkä ja painaa 80 kg.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu