Loppumaton tarina...
"Minä riisuin itseni valkoiselle verannallesi. Napitin auki paitani ja annoin sen pudota. Sinä et saanut katsettasi irti minusta, ja kun astuin ulos farkuistani ja sinisistä tennareista, huuliltasi karkasi tukahtunut parahdus.
Työnnyit minuun rajusti. Minä huusin nautinnosta, paljasta vartaloani vasten sinun alaston ihosi ja selässäni kylmä, valkoiseksi maalattu puinen ovenpieli. Pupillisi laajenivat mustiksi aukoiksi, jotka imivät katsettani ja lantiosi survoi minua vasten pakottaen ottamaan ikkunasyvennyksestä tukea sormillani ja kiertämään toisen jalkani ympärillesi.
Verantasi kymmenistä pienistä ikkunaruuduista satoi illanpehmeää valoa häpeilemättömän himomme ylle.
Joka työnnöllä klitorikseni hankautui rajummin häpykumpuasi vasten ja peniksesi porasi syvemmälle ja syvemmälle liukkaassa lihassani turvonneiden häpyhuulteni välissä. Minä huusin sylissäsi niska kaarella, purin huultani, suutelin kaulaasi, olkapäätäsi, vastasin kehoni jokaisella solulla vartalosi määrätietoisiin vaatimuksiin.
Minä vapisin ja rimpuilin, voihkin ja huokailin, mutta sinä olit hiljaa ja tuijotit suoraan sisään katseestani kuin noiduttuna. Mitä korkeammalle minä kiipesin nautinnossani, sitä syvemmiksi lammikoiksi siniset silmäsi tummenivat... "
Lisää osoitteessa:
https://valveuniablog.wordpress.com/
Valveunia ja muita eroottisia sukelluksia
Tyttönukke
0
2551
Luetuimmat keskustelut
- 1111020
- 61937
Carunan hinnat
Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun90737- 77723
- 41655
Kunnan päätie ja sen lähialueet
Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la34617Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit
ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka22562Toimittajat ulkomailta saapuivat eilen vaskiviikoille
Toimittajat lähtivät tutustumaan Lieksan yöelämään ja kultturitarjontaan. Kaikki yllättyivät kuinka aktiivista ja innoka27549- 53544
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?37488