Heippa!
Olen päättäny osallistua ensi vuodelle Eximian valmennuskurssille, ja nyt etsinkin jo hyvissä ajoin muita samoilla ajatuksilla liikkeessä olevia! Kurssi voi olla missä vain ja mikä vain (eri alakin), ja neljä ihmistä porukassa saavat kaikki jo 18% alen mikä on todella hyvä!
Jos olisit kiinnostunut nii laittele ihmeessä viestiä tänne päin! :)
Eximian kaveriale 2016-2017
7
163
Vastaukset
- 1133332gfr2w
se, ken persettä raottaa kun pieraisee
ei äänestäkään kärsi. - Valmennuskurssilainen
Moikka! Itsellänikin olisi tarkoitus mennä Eximian valmennuskurssille, olisiko vielä porukassa tilaa? Kanssani olisi alennusporukkaan ehkä tulossa myös kaverini, olisiko silloin kolmen henkilön porukka kasassa? :)
- Myöhässä
Moi! Minullakin on tarkoitus liittyä kurssille. Onko vielä myöhäistä liittyä porukkaan?
- Valmennuskurssilainen
Mä olin aikeissa tänään tai huomenna varata kurssin. Löysin netistä koodin, jolla saa pois -10%, mutta voitaisiin vielä yrittää kasata porukka kasaan! Aloittajalla ei taida olla enää tarvetta porukalle, mutta saataisiinko me Myöhässä joku kolmas ( ja neljäskin) mukaan ja alennusta sitten, onko ketään tuttua yms joka olisi aikeissa mennä Eximian kurssille? Mun kaveri ei ilmeisesti lähdekään kurssille, varmistan asian vielä!
- Valmennuskurssilainen
Hei mä olin väsännyt tänne Suomi24 valmennuskurssi-osioon myös oman keskustelun näille Eximian valmennuskurssien alennuksille kun aloittaja ei tunnu vastaavan, etsisitkö nimellä Eximian kaverikimppa- alennus, siellä meillä olisi nyt mahdollisesti jo kolmen kimppa :) Oon ite siellä Pääsykokeet 2017 nimellä kun en tällä samalla saanut luotua keskustelua:)
- Valmennuskurssilainen
Aion tänään iltapäivästä tilata kurssin,eli jos aiotaan kimppa saada kasaan niin ota tänään yhteyttä :)
- Kurssimursu
Vieläkö joku aikoo osallistua? Mulla ois ihan yhden hengen alennuskoodi (josta tein oman keskustelunkin), eli halukkaalle tarjolle -12 % Eximian valmennuskurssista 18.10. asti :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1033546Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta93392Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää522392Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1022373Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten782370Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1412129HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364351937Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt401883Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin531874Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1181827