itseään peilistä silmiin riittävän pitkään, voi nähdä oman peilikuvansa väläyttävän silmää ja sairastuu skitsofreniaan?
Onko totta että jos tuijottaa
11
503
Vastaukset
Ei.
Jos tuijottaa niin pitkään peiliin, että tulee hulluksi, silloin on jo valmiiksi hullu.
söpöliini_ kirjoitti:
Oletko sää ollu sillo ku nuorten palsta oli täynnä söpöilyä?
En nyt tiedä, oliko se söpöilyä, mutta vakkari minä olin.
biologinalku kirjoitti:
En nyt tiedä, oliko se söpöilyä, mutta vakkari minä olin.
Oikeesti. Sinäkö mun viestejä poistit??
söpöliini_ kirjoitti:
No niinpä tietenkin...
Hei Söpöliini, kuka sinö olet? Kirjoittelitko silloin vanhan vakkarijärjestelmän aikaan jollain tietyllä nimimerkillä?
biologinalku kirjoitti:
Hei Söpöliini, kuka sinö olet? Kirjoittelitko silloin vanhan vakkarijärjestelmän aikaan jollain tietyllä nimimerkillä?
Hmm, kuka olen? No kirjoita tonne suomi24 hakuun "söpöliini lolihentai" ni eiköhän selvene että kaikki luetuimmat viestit nuorissa olivat minusta kertovia.
mutta kun suomi69 pääsi vauhtiin poistivat kaikki mun viestit uudelleen ja uudelleen. Eivät pitäneet söpöistä, Lähdin pois helmi-maaliskuussa
Ja nyt tulin takas.
Olen aina ollut käyttäjällä söpöliini.
Olen vain niin söpö että yli puolet lukijoista vihasi minua. Ja tää nuorten palsta raivoo jo nyt....Tosin uudistuksen jälkeen luotsi ei voi enää poistaa viestejä, joten minäkään en sitä tehnyt.
- Tryitoutt
Totta helvetissä
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2131403- 961266
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan31027Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9908Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle15901Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86880- 32820
Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.58804T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37748Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii44734