Access-ongelma

Mulla ois ongelma tuon Accessin kans. Kun alkaa tekeen yhdistelmäruutua tai vaihtoehtoruutua niin ohjattu toiminto ei vaan suostu lähtemään päälle. Olen koittanut asentaa sitä monta kertaa ja se on aktiivisena työkalurivillä. Accessin tentti lähestyy, joten help!
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kokkeile ottaa työkalut uudelleen esille
hiiren 2painikkeilla

tsemppiä kokkeisiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heidi kirjoitti:

Mulla ois ongelma tuon Accessin kans. Kun alkaa tekeen yhdistelmäruutua tai vaihtoehtoruutua niin ohjattu toiminto ei vaan suostu lähtemään päälle. Olen koittanut asentaa sitä monta kertaa ja se on aktiivisena työkalurivillä. Accessin tentti lähestyy, joten help!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu