Nuoret naiset ja tytöt, tuntuu järkyttävältä että te ette ymmärrä miten karmean näköisiä nuo tekoripsenne ovat. Ne paistavat kilometrien päähän tekareilta sopivat vain ehkä promillelle tummista, muutenkin näyttävistä naisista.
Kun vaalea finninaama vetää lähes kolmesenttiset tuulettimet silmiinsä niin ei voi kun nauraa ihmisen tyhmyydelle.
Kun vaalea finninaama vetää lähes kolmesenttiset tuulettimet silmiinsä niin ei voi kun nauraa ihmisen tyhmyydelle.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Pitääkö kaikesta kaivaa negatiiviset puolet esille ? Jos aloittaja tukehtuu nauruunsa niin sehän on vain hyvä yhteiskunnalle .
Aloittaja nauraa omalle tyhmyydelle kun ei reppana parempaakaan aihetta keksiny
Aloittaja on myös oikeassa. Ne eivät sovi kaikille. On todella niin että jotkut näyttää hassuilta.
Kyllä ne ovat aivan hirveän näköisiä. Silmiä pitää pullistaa että ripset pysyisi jotenkin kuosissa. Jotkut joutuvat jopa nukkumaan väkisin selällään tyynyillä tuettuna ettei vaan kääntyisi mahalleen jolloin ripset menisi solmuun. Kaikkea sitä lapset viitsii kärsiä ihan turhan takia.
Kyllä, mutta ei suinkaan sieltä etupäästä. Seuraavan kerran kun näet tekarit niin voit hymähtää että siinä ne sian perskarvat heiluu neitosen luomissa.
Ja lehmät lentää
Ainahan ne ovat lentäneet!
Minä taas nautin katsella naisia joilla pitkät tekoripset, sopivat naiselle kuin naiselle. Ilman tekoripsejäkin naiset jees mutta tekoripset antaa oman mausteensa ulkonäköön.
Lisää tekoripsinaisia!
Lepakko.
Työnnä löylykauha perseeseen
Just joo, "sfggggg" Tiedätkö että on olemassa sellainen sanonta että : Tulee se mies räkänoksastakin mutta ei tyhjän naurajasta" ja sinä olet juuri tuollainen tyhjän nauraja ja turhan hokija.
Yritä edes aikuistua!
On tekokynsiä ja tekoripsiä ja hiuslisäkeitä ja botuliinia huulissa,(ylä-), on sarjakuvia ihossa! Alapäästä sitten ajellaan karvat pois, mitähän tekoa sinne keksitään?