Vuokrataan kesäksi alkaen 1.6.2016 kesämökki Paimelan Vaaniassa, Vesijärven läheisyydessä 200m. Rauhallinen sijainti, luonnon keskellä.
Tilat: 4 aikuista makuupaikka. Mahtuu enemmän koska tilalla on siisti ja mukava tila/varasto joka on remontoitu pieneksi huoneeksi jossa voi nukkua.
Tupakeittiö, makuuhuone ja sauna. Mökissä on sähköt, tulisijat, puucee, leikkimökki, vesikaivo, jääkaappi, keittövarusteet, kalusteet.
Pihapiirissä lisäksi autotalli. Yhteinen ranta-alue, jossa on venepaikat ja sauna. Mökiltä matkaa Lahteen tai Vääksyyn n. 20km.
Vuokrataan Kesäkaudeksi (1.6.-31.8.). Myös lyhyemmät ajat neuvoteltavissa, joten ota yhteyttä!
Kuukaudeksi: 700e
Kesäksi: 2000e
Jos kiinnostut, laita viestiä. Kiitos
Kesämökki koko kesäksi Vesijärveen läheisyydessä.
Ppaavoo
2
591
Vastaukset
- Sarika71
Hei. Joko mökkisi on vuokrattu ensi kesäksi?
Jos ei, niin olisin kiinnostunut.
Sarika Koponen
[email protected] - merru1
Mökkisi kesäksi 2017 kiinnostaisi. Jos on vapaa otatko yhteyttä [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2334467Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii752884- 472413
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua441708- 781389
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘831202- 16955
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden137919- 69888
Sellainen tunne sydämessä
Että nainen olet kaivannut minua. Tai sanonko että oikeastaan koet sitä samaa nostalgiaa, kaipuuta ja mukavia muistoja,86864