keuruulla/multialla

Liikkuu pedofiili
6155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sekä monella muullakin paikkakunnalla.

Äänestä
  • Siis tuomittu pedari

    Äänestä

  • autimies kirjoitti:

    Siis tuomittu pedari

    Sekä monella muulla paikkakunnalla.

    Äänestä

Jos on jo tuomittu niin miksi täällä joka päivä moneen kertaan meuhuat ? Epäilys herää että onko tuomittu ja onkohan aihettakaan ?
Minua kyllä suuresti ihmetyttää ellei jotain oikeudenkäyntiä ole ainakin tulossa. Jos ei muuta , niin ainakin ahkeralle nimimerkkisyyttäjälle tuomio perättömän tarinan toistuvasta esiintuonnista.
Törkeää , oli kumminpäin vaan.

Äänestä

Puhutko haapa..sta ?, viestiä äm vaa hen. ..

Äänestä

Ei voi olla totta, nyt alkaa tämä nimen arvuuttelu täällä Jyväskylän palstoillakin. Kummallista juoruilua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


autimies kirjoitti:

Liikkuu pedofiili

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu