Tällä foorumilla on viitattu Youtuben videoon jota sanotaan filmatuksi Helsingissä 1.3.2016:
https://www.youtube.com/watch?v=AsCwfSdD5sY
Osaako joku kertoa missäpäin Helsinkiä tuo video olisi filmattu?
Missäpäin Helsionkiä?
7
166
Vastaukset 7
- Siellähänse
Helsionkiän kaupunginosassa!
Nyk. HD kameroiden aikakaudella joku lataa Youtubeen videon resoluutiolla max. 480p ?
Taitaa joku olla hieman blenderöinyt.- mitä-kiljaisemme
Videossa ei näköjään ole ääntäkään. Suomeksi lausuttua oh-my-goddia taitaa olla netistä vaikeaa löytää. Vai mitä me ugrilaiset tapaamme uhvon havaitessamme kiljaista?
- maldeckian
Suomalaisten tulee oppia sanoon se oikein. Ou mai gaad.
- Härmäläinen
Voihan se sanoa myös härmäksi eli No voi perkele sentään!
- oiyoiuyhjhkhj
Härmäläinen kirjoitti:
Voihan se sanoa myös härmäksi eli No voi perkele sentään!
Härmäksi se on Ristus Perkele.
- OP-tiikko
taas noita teijjän Youtuben -hommia. Sanonu tossa aikaa sitten, että Mee ja osta joku vitun NiteVisions-kakkulat vaikka eBaysta... käytä niitä jotain kymmen vuotta ja tuu sanomaan uudestaan. Okei?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va761981Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661239Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu241033- 1411028
- 91729
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa116701- 45697
- 59655
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63652- 59598