Liian matala

Onko olemassa jousia joilla nostaa golfin(02-tdi-variant) etupäätä? Auto on yllättävän matala ja en ole välttynyt öljypohjan rikkoutumiselta. Vai onko ostettava touareg?
41037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

JOs ei tarvikehyllystä löydy tai jos ei isompikoneisten jäykemmät käy sinulle niin Vallilan takomo tekee sinulle uudet , jäykemmät ja hieman pidemmät ihan kuten haluat. Niillä on myös nettisut.

Äänestä
  • Iso kiitos tiedosta.

    Äänestä

Volkkarilta saa korotuspaloja kyseiseen ajoneuvoon.

Äänestä

vaan etta peraa on korotettava samaan tahtiin ettei mee aerodynamiikka sekasin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiisseli kirjoitti:

Onko olemassa jousia joilla nostaa golfin(02-tdi-variant) etupäätä? Auto on yllättävän matala ja en ole välttynyt öljypohjan rikkoutumiselta. Vai onko ostettava touareg?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu