Missä on kunnon suomen naiset???

Niin olen miettinyt tätä kysymystä monta kertaa kun olen kiertänyt suomen baareja ja muitakin menomestoja mutta kaikkialla on vaan juopuneita en sanoisi naisia vaan toista sukupuolta edustavia ihmisiä! Ja olen ihmetellyt että mihin ne suomen naiset itsensä piilottaa kun en nää niitä missään? Jos joku suomalainen nainen tarkoitan nainen lukee tämän niin haluan jotain todisteita että sellainen on vielä olemassa koska olen aika varma että ne tätä menoa kuolee sukupuuttoon ens vuonna...!!

T: Mies jonka ympäriltä naiset viedään...
9867
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

täällä nyt ois ainakin yksi kunnolliseksi väitetty
tyttölapsi.

Äänestä
  • Mitä tarkottaa kunnolliseksi väitetty? Koska niitä on niin monenlaisia..? Vastaa...

    Äänestä

hei.olen 28v nainen jyväskylästä.luonteeltani olen tosi rehellinen,tomera ja jämerä.olen ristiverinen sinisilmäinen 168cm n.60kg.jos kiinnostaa soita 0505664681.nim.tomera

Äänestä
  • No voit todistaa mulle olevas nainen kerro tietos hiukan tarkemmin ja pistä kuvas sähköpostilla osotteeseen [email protected] jos luulet olevas se kunnon nainen!!!

    Äänestä

Tässä yksi. Käyn baareissa, en pahemmin juo (n.kerran/vuosi). Käyn siellä lähinnä tanssimassa, sillä pidän siitä. Kyllä meitä kunnon naisia löytyy, on vaan kasvanut tietty kynnys (yrityksen ja erehdyksen kautta) tutustua saati seurustella "miesten" kanssa. Mutta sentään jotain hyvääkin: on opittu, kasvettu ihmisenä (moraali on vahvistunut uskomattomasti). Ehkä sitten joskus löytyy joku kunnollinen mies :).

Äänestä

sanamuodon valintani taisi olla väärä...
Siis olen ehdottomasti kunnollinen!!!:)

Äänestä

Harvoin sitä baarista elämän kumppania löytää. Kannattaa kokeilla muitakin paikkoja esim. jääkiekkomatseja, elokuvateatteria jne.

Äänestä

Suuri osa on lellittyjä pikkutyttöjä, jotka eivät käsitä toisten ihmisten kohtelusta mitään. Itsekeskeisiä ovat, vaikka muuta kamalasti esittävät. No niin ja nyt tulee sitten n kpl telaketjufeministiä, jotka alkavat haukkua minua pikkupojaksi ja kehittymättömäksi. Voisinpa vaan todeta, että kokemusta löytyy yllättävän paljon ja usealta osa-aluelta.

Jos suoritetaan vertailua, niin Virolaiset, Ruotsalaiset, Norjalaiset ja ehkä jopa Britti naiset ovat huomattavasti kehittyneempiä henkisesti kuin suomalaiset pikkusiskonsa. Muista kansalaisuuksista en omaa kokemusta kylliksi vertailua suorittaakseni.

Kunhan saan jatkokoulutukseni loppuun, pääsen pois tästä kirotusta Verottajan ja Feministien maasta. Lopullisesti.

Äänestä

Ei niitä kunnon naisia ne likaiset
baarit ja juopunet miehet kiinnosta...
Mene ja etsi naisiasi puistoista ja kahviloista,
kuntosaleilta ja kirjastoista.
Pientä flirttiä ja silmäpeliä joka paikassa!
Kaikki naiset nauttivat siitä...
Tsemppiä matkaan. =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Still Dre kirjoitti:

Niin olen miettinyt tätä kysymystä monta kertaa kun olen kiertänyt suomen baareja ja muitakin menomestoja mutta kaikkialla on vaan juopuneita en sanoisi naisia vaan toista sukupuolta edustavia ihmisiä! Ja olen ihmetellyt että mihin ne suomen naiset itsensä piilottaa kun en nää niitä missään? Jos joku suomalainen nainen tarkoitan nainen lukee tämän niin haluan jotain todisteita että sellainen on vielä olemassa koska olen aika varma että ne tätä menoa kuolee sukupuuttoon ens vuonna...!!

T: Mies jonka ympäriltä naiset viedään...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu