Pilotista

Hommasin tossa pilotti takin. Mitä ootte tytöt siitä mieltä pilottitakkisista poijista
3397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyl se ihan sopii.. = ) se on samanlainen takki ku kaikki muutki... = ) hieno takki.. ; )

Äänestä
  • oot joku vitun skini/amis/tai muuten vaa joku vajaa jätkä...
    älä vaa sano että se on juuri tämmöinen mikä on sisältä oranssi? HYI

    Äänestä

  • minä kirjoitti:

    oot joku vitun skini/amis/tai muuten vaa joku vajaa jätkä...
    älä vaa sano että se on juuri tämmöinen mikä on sisältä oranssi? HYI

    Mitä pahaa on piloteissa ja eritoten oranssi vuorisissa? Ja miksi hitossa heti olet leimaamassa? Mulla itellä on ollu kyseisenlainen pilotti kohta seitsemän vuotta ja amiksen olen kyllä käyny mutta pilotti ei liity siihen mitenkään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Min'ä kirjoitti:

Hommasin tossa pilotti takin. Mitä ootte tytöt siitä mieltä pilottitakkisista poijista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu