Olen 69 vuotias nainen ja kuukautiseni ovat vielä säännölliset. Imeisesti voin tulla vielä raskaaksikin, tosin en ole kokeillut sitä koska mieheni kuoli 6 vuotta sitten. Onko muita joilla kuukautiset vielä jatkuvat eläkeiänkin ylitettyä?
Kuukautiset vielä säännölliset
leskirouva69
4
316
Vastaukset
- läheisrellä.kävi.näin
Ei tuossa iässä kuukautiset ole enää mahdollisia. Vuoto voi olla merkkinä syövästä joten mars heti lääkäriin!
- Eimahdotonta
Miksei muka voi olla sellainenkin luonnonoikku? Etenkin kun kuulema kuukautiset ovat säännölliset. Minusta tässä asetetaan suotta kirjoittajan kertomus kyseenalaiseksi.
- Höpömuori
Höpö höpö!
- Ennätys
Mikset pyri Guinnesin ennätysten kirjaan? Saisimme Suomeen uuden maailman ennätyksen! Suosittelen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.703287Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291068
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6895- 84879
- 34810