Äidin yhteystiedot

vaillaosoitetta

Moi! Äiti on päättänyt olla pitämättä yhteyttä ja on muuttanut toiselle paikkakunnalle. Itseäni kiinnostaa vain se että minne hän on muuttanut esim osoite / paikkakunta. Haluan kuitenkin tietää että hänellä menee hyvin vaikka hän on tässä se ongelma. Siis kysymys onkin olen itse 20 vee ja haluaisin tietää äidin nykyisen osoitteen. Voiko poliisilta kysyä?

Hän on laittanut numeron ja osoitteen salaiseksi. eli siis kolunut facebookin ja fonecta yms.

4

383

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mothertoo

      Siihen on varmasti hyvä syy.... Et voi pakottaa ketään ilmiantamaan häntä. Jos olet kohdellut häntä hyvin, hän on sinuun itse yhteydessä, mikäli yhteystietosi on hänen tiedossaan.

    • vihalintu

      silloin lapset ja isä ja itse äitikin tulevat kärsimään tavalla tai toisella erosta...lopulta jokainen syö masennuslääkkeitä, koska äiti päätti erota jostakin vitun syystä.

      kyseess on avoin lasten murhaa, mitä suomi tukee.

      suomi huora valtio harrastaa väkivaltaa kansaryhmää kohtaan, lapsia kohtaan

      suomi otti vastuuta mitä sille ei kuuluu perheen lapset. niin pä suomi kantaa kaiken, mitä siitä seuraa.

      isän tehtävä on tehdä suomi huoralle kuuluvaksi vääryys mitä paskavaltio aiheuttaa

      sosiaalityöntekijä ei ole ihminen- hei eivät välitä tippaakaan ja he tappavat perheitä.
      kukaan ei tule vastaamaan teoistaan, vaan sossukäärmeet juoksevat pakoon.

      suomi neitsyt nussii pahasti itsensä.

      kertokaa kaiken maailmalle, human rightsiin.

      oikeusjärjestelmä on korruptoitinut. johdossa samat lärvat.

      suomi otti vastuuta lapsestani, niin suomi maksaa siitä.
      ähtäriläis-seinäjokilainen eduskuntakoalitio - kitukaa huorat helvetissä ja imekää jeesuksen palleja pässipihastaanne, sillä sinne kuuluutte koko mössö

      • vihalintu

        suomi lyhentää lapseni elinikäodotetta, sairastuttaa psyykenepätasapainoon ja tuleviin sairauksiin.

        politiikka on sairasta kun erottaa TAHALLISESTI NUORIA, vain koska suomalainen ekasynnyttäjä on noin 35 vuotias rikas keisarileikattu.

        hyvin menee kun jutta palin. nainen, luopuu äitiydestään ja kaiken kukkuraksi varastaa toisen äidin lapsia! kyseessä on vuosisadan suurin rikos!!

        sellaista valtiota emme tue niin kauan kun valtiosta puuttuvat oikeat perheen mallit, niin kauan kun jokaisella naisella on oikeus rikkoa nuorta perhettä ja sekaantua heidän elämäänsä.
        älä nuori luota vanhaan naiseen, sillä huorat tekevät tahallista pahaa. kuvitelkaa. ette tajua sitä ikinä. NAINEN ON KUOLEMAA. harva sen tajuaa.


    • kysyisältä

      isä auttaa, jollei kyseinen "äiti" ole ollut "viranomaisten" kanssa yhruikku, lapse vieraannuttaja..

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      2004
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      102
      1785
    3. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      83
      1601
    4. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      61
      1454
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      33
      1152
    6. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1083
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      1053
    8. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      1046
    9. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      73
      1036
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      983
    Aihe