Äidin yhteystiedot

vaillaosoitetta

Moi! Äiti on päättänyt olla pitämättä yhteyttä ja on muuttanut toiselle paikkakunnalle. Itseäni kiinnostaa vain se että minne hän on muuttanut esim osoite / paikkakunta. Haluan kuitenkin tietää että hänellä menee hyvin vaikka hän on tässä se ongelma. Siis kysymys onkin olen itse 20 vee ja haluaisin tietää äidin nykyisen osoitteen. Voiko poliisilta kysyä?

Hän on laittanut numeron ja osoitteen salaiseksi. eli siis kolunut facebookin ja fonecta yms.

4

488

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mothertoo

      Siihen on varmasti hyvä syy.... Et voi pakottaa ketään ilmiantamaan häntä. Jos olet kohdellut häntä hyvin, hän on sinuun itse yhteydessä, mikäli yhteystietosi on hänen tiedossaan.

    • vihalintu

      silloin lapset ja isä ja itse äitikin tulevat kärsimään tavalla tai toisella erosta...lopulta jokainen syö masennuslääkkeitä, koska äiti päätti erota jostakin vitun syystä.

      kyseess on avoin lasten murhaa, mitä suomi tukee.

      suomi huora valtio harrastaa väkivaltaa kansaryhmää kohtaan, lapsia kohtaan

      suomi otti vastuuta mitä sille ei kuuluu perheen lapset. niin pä suomi kantaa kaiken, mitä siitä seuraa.

      isän tehtävä on tehdä suomi huoralle kuuluvaksi vääryys mitä paskavaltio aiheuttaa

      sosiaalityöntekijä ei ole ihminen- hei eivät välitä tippaakaan ja he tappavat perheitä.
      kukaan ei tule vastaamaan teoistaan, vaan sossukäärmeet juoksevat pakoon.

      suomi neitsyt nussii pahasti itsensä.

      kertokaa kaiken maailmalle, human rightsiin.

      oikeusjärjestelmä on korruptoitinut. johdossa samat lärvat.

      suomi otti vastuuta lapsestani, niin suomi maksaa siitä.
      ähtäriläis-seinäjokilainen eduskuntakoalitio - kitukaa huorat helvetissä ja imekää jeesuksen palleja pässipihastaanne, sillä sinne kuuluutte koko mössö

      • vihalintu

        suomi lyhentää lapseni elinikäodotetta, sairastuttaa psyykenepätasapainoon ja tuleviin sairauksiin.

        politiikka on sairasta kun erottaa TAHALLISESTI NUORIA, vain koska suomalainen ekasynnyttäjä on noin 35 vuotias rikas keisarileikattu.

        hyvin menee kun jutta palin. nainen, luopuu äitiydestään ja kaiken kukkuraksi varastaa toisen äidin lapsia! kyseessä on vuosisadan suurin rikos!!

        sellaista valtiota emme tue niin kauan kun valtiosta puuttuvat oikeat perheen mallit, niin kauan kun jokaisella naisella on oikeus rikkoa nuorta perhettä ja sekaantua heidän elämäänsä.
        älä nuori luota vanhaan naiseen, sillä huorat tekevät tahallista pahaa. kuvitelkaa. ette tajua sitä ikinä. NAINEN ON KUOLEMAA. harva sen tajuaa.


    • kysyisältä

      isä auttaa, jollei kyseinen "äiti" ole ollut "viranomaisten" kanssa yhruikku, lapse vieraannuttaja..

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava

      Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I
      Maailman menoa
      124
      3151
    2. Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa

      Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk
      Maailman menoa
      61
      2805
    3. Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista

      Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro
      Maailman menoa
      35
      2192
    4. Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?

      Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä
      Maailman menoa
      103
      2108
    5. Mikä aate kaiken pahan takana?

      Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.
      Maailman menoa
      130
      1978
    6. Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa

      Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva
      Maailman menoa
      44
      1951
    7. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      10
      1192
    8. Kristinoppi ja vähäkatekismus:

      Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas
      Luterilaisuus
      67
      984
    9. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      12
      945
    10. Valtuuston puheenjohtaja ei hallitse kokousta

      Kemijärven kaupunginvaltuuston puheenjohtaja antoi teatterin pyöriä valtuustossa. Sosialidemokraattien Risto Korkalon pu
      Kemijärvi
      77
      890
    Aihe