Moi! Äiti on päättänyt olla pitämättä yhteyttä ja on muuttanut toiselle paikkakunnalle. Itseäni kiinnostaa vain se että minne hän on muuttanut esim osoite / paikkakunta. Haluan kuitenkin tietää että hänellä menee hyvin vaikka hän on tässä se ongelma. Siis kysymys onkin olen itse 20 vee ja haluaisin tietää äidin nykyisen osoitteen. Voiko poliisilta kysyä?
Hän on laittanut numeron ja osoitteen salaiseksi. eli siis kolunut facebookin ja fonecta yms.
Äidin yhteystiedot
4
428
Vastaukset
- mothertoo
Siihen on varmasti hyvä syy.... Et voi pakottaa ketään ilmiantamaan häntä. Jos olet kohdellut häntä hyvin, hän on sinuun itse yhteydessä, mikäli yhteystietosi on hänen tiedossaan.
- vihalintu
silloin lapset ja isä ja itse äitikin tulevat kärsimään tavalla tai toisella erosta...lopulta jokainen syö masennuslääkkeitä, koska äiti päätti erota jostakin vitun syystä.
kyseess on avoin lasten murhaa, mitä suomi tukee.
suomi huora valtio harrastaa väkivaltaa kansaryhmää kohtaan, lapsia kohtaan
suomi otti vastuuta mitä sille ei kuuluu perheen lapset. niin pä suomi kantaa kaiken, mitä siitä seuraa.
isän tehtävä on tehdä suomi huoralle kuuluvaksi vääryys mitä paskavaltio aiheuttaa
sosiaalityöntekijä ei ole ihminen- hei eivät välitä tippaakaan ja he tappavat perheitä.
kukaan ei tule vastaamaan teoistaan, vaan sossukäärmeet juoksevat pakoon.
suomi neitsyt nussii pahasti itsensä.
kertokaa kaiken maailmalle, human rightsiin.
oikeusjärjestelmä on korruptoitinut. johdossa samat lärvat.
suomi otti vastuuta lapsestani, niin suomi maksaa siitä.
ähtäriläis-seinäjokilainen eduskuntakoalitio - kitukaa huorat helvetissä ja imekää jeesuksen palleja pässipihastaanne, sillä sinne kuuluutte koko mössö- vihalintu
suomi lyhentää lapseni elinikäodotetta, sairastuttaa psyykenepätasapainoon ja tuleviin sairauksiin.
politiikka on sairasta kun erottaa TAHALLISESTI NUORIA, vain koska suomalainen ekasynnyttäjä on noin 35 vuotias rikas keisarileikattu.
hyvin menee kun jutta palin. nainen, luopuu äitiydestään ja kaiken kukkuraksi varastaa toisen äidin lapsia! kyseessä on vuosisadan suurin rikos!!
sellaista valtiota emme tue niin kauan kun valtiosta puuttuvat oikeat perheen mallit, niin kauan kun jokaisella naisella on oikeus rikkoa nuorta perhettä ja sekaantua heidän elämäänsä.
älä nuori luota vanhaan naiseen, sillä huorat tekevät tahallista pahaa. kuvitelkaa. ette tajua sitä ikinä. NAINEN ON KUOLEMAA. harva sen tajuaa.
- kysyisältä
isä auttaa, jollei kyseinen "äiti" ole ollut "viranomaisten" kanssa yhruikku, lapse vieraannuttaja..
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741