Pari kysymystä liittyen Star Stable peleihin (ei online).
Itselläni on kaikki 4 peliä, joissa on pari itseäni mietityttävää asiaa:
1. Syksyn ratsastajissa en pääse millään läpi yhtä metsässä järjestettävää kisaa (kulta merkkiä), koska aika ei yksinkertaisesti riitä vaikka minulla olisi nopea hevonen, parhaat varusteet ja hevoselle annettuna omena/nauris yms. Onko siihen kisaan mitään oikoreittiä tai keinoa että sen pääsisi läpi? Muut kisat olen pelissä päässyt helposti läpi.
2. Syksyn ratsastajissa löydettyäni kaikki tähdet jotka näkyvät kartassa niin aina sen jälkeen kun vaikka tallennan niin seuraavalla kerralla kun palaan pelaamaan niin yksi tähti on kadonnut eikä sitä löydy enää? Onko jokin bugi?
3. Kevät satulassa kun yritän pelata koulumerkkiä niin hopea merkin kohdalla vaikka ratsastan oikein niin viimeisessä laukkapätkässä suoritus yhtäkkiä keskeytyy ja Lindan luona on vain valkoinen palkki enkä pysty aloittamaan rataa uudestaan. Onko tämäkin bugi tai virhe pelissä? Onko muilla samaa ongelmaa vai oletteko päässeet pelin 100% läpi?
Star Stable Ongelmia
Tikara
1
485
Vastaukset 1
- Niinjuuhmph
Mulla on sama ongelma kevät satulassa pelissä, mutta en tiedä miksi :(
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 521050
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍113994Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust40958Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7854- 89806
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.3674Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it189629Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista25627- 73607
- 57593