Yökylässä

.Tuhmeliini16

Olin kaverini luona yötä hänen vanhempiensa ollessa matkoilla. Ilta meni mukavasti leffoja kattelleen ja myöhemmin saunaa lämmittäes.

Ihana pihasauna ja puukiuas antoi miellyttäviä löylyjä.

Sanna pesi itseään mun istuessa vielä lauteilla. En voinut olla huomaamatta hänen kaunista vartaloaan.

Vesi valui tissien yli ihon kiiltäessä saippuasta.
Sanna pyysi apuani selän pesussa. Yritin olla niin ettei hän huomaisi kovia nännejäni.

Sannalla oli isommat tissit, ne näyttivät todella kauniilta ja mulla oli täysi työ olla koskematta niitä. Sanna auttoi vielä mua selän pesussa ja poistuimme taloon.

Istuimme sohvalle siidereitten kanssa ja Sanna nosti raukeana jalat omieni päälle. Olimme puolimakuulla tuijottaen jotain myöhäisillan pehmopornoa.

Yhtäkkiä Sanna nousi ja tuli takaisin vartalorasvan kanssa ja alkoi levittää sitä iholleen. Kädet liukuivat tissien kautta vatsalle ja sieltä pepulle. Tunsin pimpsani kostuvan ja paisuvan.

"Voitko jeesata?" Sanna ojensi tuubin mulle.

Levitin rasvaa selälle ja kylkiin pyyhkeeni tippuessa samalla lattialle. En saanut sitä kiinni kun käteni olivat varatut.

Sanna kiitti ja mä kumarruin nostamaan pyyhettäni
ja olin haistavinani oudon kiihoittavan tuoksun Sannan alapäästä.

"Mee lattialle maaten niin rasvaan sutkin." Sanna pyysi.

Levitin pyyhkeen ja menin vatsalleni. Sanna istui hajareisin peppuni ylle ja alkoi hitaasti levittämään rasvaa. Sormet hipaisivat tissiäni saaden mut värähtämään.

Kädet siirtyivät alaselälle ja pepulle. Sanna siirtyi istumaan jalkojeni päälle ja antoi käsiensä vaeltaa pakaroillani ja pian reisilläni.
Sormet kulkivat perusteellisesti pakaroillani.

Mua pyydettiin kääntymään ja tein työtä käskettyä.
Sanna tuli hajareisin lantioni päälle ja rasvatut kädet pyörivät tisseilläni. Suljin silmäni ja availin tahattomasti suutani.

Sanna koukisti jalkani ja levitti niitä hieman erilleen.
"Sulla on kaunis pimpsa..."

Katsoin Sannaa silmiin kun hänen suunsa laskeutui jalkoväliini.

Puristin pyyhettä kuuman kielen hipaistessa pimppaani.
"Voi...älä lopeta...luoja..!"

3

9547

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ~Mie~

      Lisää! Jatka!

    • Kiihottunut

      Kirjoita pian lisää; sait aikaan mukavan "ilmiön"... =)

    • Sami79

      Jäi kesken ja just parhaimmassa kohdassa. Toivottavasti jatkat...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      183
      4225
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      92
      2766
    3. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      144
      2276
    4. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      82
      2233
    5. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      22
      2110
    6. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      2031
    7. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      30
      2007
    8. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      137
      1841
    9. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      85
      1839
    10. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      20
      1826
    Aihe