Saavuin talon pihaan kuumana kesäpäivänä niinkuin monasti aiemminkin. Perhe oli sieltä rikkaammasta päästä ja rouva oli usein matkoilla. Olin leikannut miehen hiuksia jo vuoden verran ja saanut hyvän palkkion.
Soitin ovikelloa ja mies tuli sortseissaan avaamaan ja päästi sisään. Mies oli siinä viisissäkymmenissä ja ihan hyvässä kunnossa.
Katsoin kokopeiliin riisuessani sandaaleja jaloistani. Kaunis tiukka ja lyhyt kesämekko teki oikeutta nuorelle vartalolleni. Hoikka lantio ja pystyt tissit antoivat miehille hyvät näkymät.
Mies istui tuoliin ja laitoin suojan päälle alkaessani leikkaamaan. Huomasin miehen katselevan peppuani ja vartaloani peilin kautta.
Kiusasin miestä menemällä hänen eteensä ottamaan pöydältä eri saksia ja samalla hieman pyllistäen.
Annoin tissin koskettaa miehen olkapäätä ja selkää. Edestä leikatessani menin niin lähelle kuin olisi uskottavaa.
Sanoin hakevani laukustani vielä yhdet sakset. Sanalla muistin jättäneeni ne pöydälle lompakkoni alle. Käännyin ja näin oven raosta miehen riisuvan sortsejaan ja menevän takaisin istumaan.
Kiihotuin valtavasti ja mietin mitä teen. Menin eteiseen ja riisuin pikkarini pois.
Tulin huoneeseen takaisin ja jatkoin leikkaamista.
Kysyin voisinko ottaa rintsikat pois kun hiostaa niin valtavasti.
"Silmät kiinni."
Nostin paidan ja otin rintsikat pois. Jatkoin leikkaamista ja jälleen menin miehen eteen leikaten päälaelta. Tissini oli miehen kasvojen edessä. Tunsin kuinka nännini kovettui ja pimpsani paisui entisestään.
Tiesin miehen koskettelevan kaluaan tasaisesta suojan kahinasta. Menin miehen eteen ottamaan pöydältä taas uutta välinettä. Kumarruin muka tutkimaan saksia paljastaen jo takareittä ylempää.
Kuulin takaani kahinaa ja olin jo kääntymässä kun mies veti mut syliinsä. Mies oli ottanut suojan pois ja veti mut alastomaan syliinsä.
"Mitä...älä..voi, mitä sä teet.."
Toinen käsi painui pimpsalleni ja toinen kouri pystyjä tissejäni. Karhea sormi kiusasi klittaani saaden mut kiemurtelemaan.
"Voi luoja..mä oon ihan kuumana...kosketa mua...nai mua...oo kiltti...poraa mua..."
Nostin pitkät jalkani levälleen pöydälle miehen upottaessa sormen tiukkaan pilluuni. Olin jo saada kun mies lopetti.
Nousin miehen sylistä ja polvistuin ottamaan kullin suuhuni. Imaisin kyrvän niin syvälle suuhuni kuin mahdollista. Mies otti ponnaristani kiinni ja alkoi naida mua huulien väliin.
"Uuummh...uuuumm...", ääntelin miehen kalu suussani.
Mies veti mut hajareisin syliinsä ja repäisi mekkoni rikki saaden nännini suuhunsa. Kiihotuin kovista otteista ja ohjasin kullin ahtaalle pimpalleni.
"Voihh, sä oot niin iso mies...puhkaise mut..."
Mies katsoi mua silmiin ja innostui entistä kovemmin. Mies puri ja kouri nänniäni mun hinkatessa kosteaa pilluani kalua vasten.
Kulli painui kuin puolivahingossa hieman sisään.
"Aiaiaiahhh!", kiljuin kivusta miehen painuessa ahtaaseen pilluuni.
"Sä rikot mut...oo varovainen...jooko...iso paha kulli..."
Pian alkoi jo helpottaa ja ratsastaminen tuntui kokoajan ihanemmalta.
Mies nousi ja piti mut kokoajan sylissään kalu sisälläni.
Mut vietiin leveälle sängylle selälleni. Mies kaivoi jostain käsiraudat ja laittoi mut sängynpäätyyn kiinni. Kieli liikkui kaulallani ja tisseilläni. Hampaat näykkivät nännejä ja kulli hipoi alapäätäni.
Liikutin lantiotani, että saisin kosketuksen kovaan suonikkaaseen kulliin. Mies levitti jalkani
äärimmilleen ja tunkeutui pilluuni.
.Parturointi
.Jonna17
1
9238
Vastaukset
- kalle ainaski 12 vee
Joutuko Joonas 15 vee runkkaamaan kesken kaiken, kun tarina jäi kesken?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1024742Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖493212Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle852959- 801710
Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.411490450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1021294- 161019
Miksi syyllistät minua siitä etten pysty vastaamaan tunteisiin?
En minä sille mitään mahda. Tuntuu pahalta. En pysty enää keskittymään mihinkään enkä nauttimaan mistään, kun tämä tilan40961Miehen taloudellinen tilanne ja
halu tarjota suojaa kaikin tavoin on usein perheen selkäranka. Siksi naisen ei ikinä pitäisi jättää huomiotta miehen rah29953Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj105936