Voiko olla emo ilman lävistykisä/tatskoi
Voiko olla emo ilman lävistyksiä tai tatuointeja. Aika monella emolla niitä on, niin voiko olla ilman niitä emo?
12
127
Vastaukset
- Tyttö15v01
Ite oon 15v (tyttö) 2 tatuointia (nilkassa ja kädessä) venari,nenäkoru enkä oo mikään emo tai punk. Monet luulee et kuuntelen jotain metallia koska ulkonäköni ja pukeutumis tyylini näyttää siltä mutta en ole sitä. Joten... Ei tarvii olla mitään tatskoja tai läväreitä.
- mitähelvettiä
öö miten heles oot saanu suomes ton ikäsen tatskoi
- Tyttö15v01
Kun olin 13v en tietenkään kertonut kavereille siitä tai mitään perheeni oli ainut jotka tiesivät. Mutta 15v saa ottaa vanhempien luvalla tatuoinnin eli nyt kaikki tietää että mulla on 2 tatuointia. Ja en usko et hirveen moni olis tehny 13 vuotiaalle tatskaa mut oli vanhempieni hyvä kaveri joten miks ei.
- buahhahaha
Kyllä voi, mutta miksi äitieläimille eli emoille pitää tehä lävistyksii tai tatskoi? Sehän on eläinrääkkäystä.
- perseenhaju1
emot ovat perseestä
- Emopetrol
On parempi olla emoji kuin emo
- err235
Pitää olla semmonen ku Olli monster Hermann. Se on kaikkien emojen äiti
- w345tw5
Oho, se oliki blondage, niiq Marylin Mondeo, t; Jone "herranen aika" Niinkula, joka hakkaa tatskoja nahkaan ja potkii ristittyjä mahtimaihareillaan nii että taskussa roikkuvat ketjut vaan helisee
- ysiseiskaemopoika
tietenki voi olla emo ilman noit mut onha se aika perus et o esim venytykset korvis jne ^^^^^itel o venarit ja sit tatskoi ei oo mut olin lontoos just ja tutustuin siel aika monee emo jätkää nii kyl melkee kaikil on leimoi siel. joskus tosi nuorillaki
- 18vtyt
emo=emotional. ite oon happy emo
- Emouz
Tsekkaa emofoorumini miten voit olla emo
- AIDS
Ei tietenkään voi!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisan uupuvat päivitykset ja tuoreet rikosepäilyt
Mikäs kun Maisa ei ole viikkoihin päivittänyt instaa ja nyt ollaan lehdissä tälläisistä.. 👀 https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/010c6594-780f-419214533Taksinkuljettaja Niina Syrjäläinen (Ristiinasta)
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33ec61ee-a6fb-4422-8ecc-982c68a91196 Viimeinen havainto eilen tiistailta n.17:48. Kadonnut kotoaan tilataksin kans13412393Notta ny se on tuloos! Sinimustat rekisteröityy puolueeksi.
Vanhat hyvät ajat palaavat. Joukko ultra-isänmaallisia ovat perustamassa uutta puoluetta. Työnimenä on nyt Sinimustat. Nyt tulee vihervasemmistolaisel5798595Huomio ! Huomio !
HUOMIO HUOMIO HUOMIO Niina Syrjäläinen ja Taksi auto rek SNS-438 on kadoksissa. Nina ja hänen taksiautonsa katosivat Ristiinassa: ”Huoli on suuri” –1245639Ikea palkkaa pakolaisia hienoa!
Huonekalujätti Ikea aikoo tarjota Suomessa työpestin noin 70 pakolaiselle kolmen seuraavan vuoden aikana, yhtiö kertoo tiedotteessaan. – Pakolaiset o3115071