Olipa kerran eräs yläasteen koulu. Siellä keksittiin alkaa rangaista kurittomia oppilaita laittamalla heidät luokan edessä laskemaan housunsa ja paljastamaan sukupuolielimensä. Tyttöjen piti lisäksi paljastaa myös rinnat.
Tämä oli tavallinen, tason 1 rangaistus.
Ankarammassa, tason 2 rangaistuksessa tämän lisäksi pojan ollessa kyseessä naispuolinen opettaja näytti hänelle pornokuvia ja kopeloi hänen muniaan niin että hänen kalunsa nousisi pystyyn ja poikaa entistä enemmän nolottaisi. Tytönkin ollessa kyseessä miespuolinen opettaja kopeloi hänen tissejään ja pilluaan.
Kaikkein ankarimman, tason 3 rangaistuksen ollessa kyseessä opettajan lisäksi myös kaikki vastakkaista sukupuolta olevat oppilaat saivat vapaasti tulla kopeloimaan rangaistavaa.
Kun yhden lukuvuoden nämä rangaistukset olivat olleet käytössä niin melkein kaikki koulun pojat ja yli puolet tytöistä oli riisuutunut luokan edessä. Myös ankarampia tason 2 ja 3 rangaistuksia oli muutama annettu. Mutta yhtäkään oppilasta ei oltu rangaistu kuin kerran ja sen jälkeen hän oli parantanut tapansa, ja sanottiinkin että sillä yläasteella oli Suomen parhaiten käyttäytyvät oppilaat.
Itse muuten kävin tuota yläastetta ja sain tämän ankarimman rangaistuksen jossa kaikki luokan tytöt saivat vapaasti tulla kopeloimaan muniani ja silloin sain ensimmäisen siemensyöksyni ja lennätin spermat tyttöjen naamalle.
Rangaistukset yläasteella
11
14498
Vastaukset
- just...
Niin ehkä unissasi voit käydä tuollaista koulua
- ziis-daah
Meidän ylä-asteella on vain jälkiistuntoo ja muistutuksii tai sit potkut. Et me ollaa aika poikkeus.
- Jari1971
Joo ja sitten sinä heräsit, huomasit nähneesi unta ja että olit saanut yöllisen siemensyöksyn. Mutta älä huoli, tuo on murrosiässä ihan normaalia.
- LLOLLLOPILLU
SIKA!
- muija
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
- Anonyymi
Kyllä nyt on niin että hyvät käytös tavat saavuttaa vain paineita päästämällä...mutta eikö tuosta tule traumoja opettajille ja oppilaille.
- Anonyymi
No huh huh!
Näin naisopettajan kannalta ajatus tuon 2.tason rangaistuksien antamisesta jäisi varmastikin tekemättä!
Melkoisen hurja mielikuvitus koulu tämä tällainen!! - Anonyymi
Olen käynyt suljettua tyttökoulua ihan toisessa maanosassa ja tietäisittepä millainen rangaistus oli sikäläinen jälki-istunto.
- Anonyymi
Itse kävin lukion jenkeissä 2000-luvun alussa private highs schoolissa, ja siinä koulussa sai remmiä rangaistukseksi. Tai ei se remmi ollut, vaan sellainen krikettimailan näköinen "lätkä", millä rehtori veteli perskannikoille. Housuja ei tarvinnut riisua. Eikä ollut edes mikään kristillinen koulu vaan urheilupainotteinen lukio...
- Anonyymi
Niin kyseinen "koulu" sijaitsi Brasiliassa ja oli uskonnollinen, siellä oli pahimmille häiriköille ihan oma rangaistus ja huone, huoneessa oli laite- puinen wooden horse taikka espanjaksi spanish donkey, tämähän on perua katolisen kirkon kalustosta.
Rangaistava tyttö riisuttiin alasti, kädet sidottiin selän taakse ja hänet nostettiin hajareisin istumaan siihen tekeleen päälle, nänneihin laitettiin vielä pyykkipojan tapaiset nimistimet.
Laite poikkesi kyllä esikuvastaan siten, että yläreuna ei ollut terävä, vaan pyöreä.
Siinä sitten joutui istumaan 15 minuuttia, tai enimmillään puoli tuntia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2206891Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p3194801"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1483643Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1173454Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m693418Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi492886Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2702739Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.842460- 252376
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk1011951