Help meeeh

Oon nyt puhunu yhen pojan kaa vähän aikaa whatsappis ja ig:s (ei olla viel nähty kertaakaa) ja se sano mulle et se tykkää must. Siin ei oo mitää ongelmaa mut mitä mun pitää sanoo sille takas?? Koska tykkään yhest mut oon jo luovuttanu sen suhteen.. Jos joku keksii jotai järkevää ni saa auttaa 🙏🏻🙏🏻
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kerrot iha suoraa vaa mikä sun tilanne on. Valehtelu ei kannata, joten sinuna kertoisin tuon minkä alotusviestiin laitoit. Jos et siitä vielä tykkää niin ajan myötähä sun tunteet voi kehittyä

Äänestä

Ehkä lakkaisit olemasta näin vitun säälittävä ja tyhmä että pyydät apua Suomi24:stä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Herää kirjoitti:

Oon nyt puhunu yhen pojan kaa vähän aikaa whatsappis ja ig:s (ei olla viel nähty kertaakaa) ja se sano mulle et se tykkää must. Siin ei oo mitää ongelmaa mut mitä mun pitää sanoo sille takas?? Koska tykkään yhest mut oon jo luovuttanu sen suhteen.. Jos joku keksii jotai järkevää ni saa auttaa 🙏🏻🙏🏻

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu