Hei!
loma buukattu dommareihin ja näin alkuun hotelli myös Cabaretessa,mutta bongasin nyt apollosta toisen hotlan Costa Doradasta.
Pitäis budjetti ja meillä on kaveripariskunnan kanssa aika lailla samat intressit lomien suhteen ja rannalla on iso osuus lomien suunnittelussa.
Snorklataan kaikki ja nyt olis suunnitteilla introsukellukset.
Ymmärsinkö oikein,että Doradan rannat olisivat vähemmät tuulisempia,vähemmän aallokkoa ja olisko jopa jotain koralliriutan tynkää myös--> siis pääseekö rannasta käsin.
Kytistelin siis siellä nyt hotelli Be Live Grand Marienia.
Onko jollekkin tuttu?
Kiitos,jos jaksat vastata :)
Costa Dorada vs. Cabarete???
NinaSatu
1
235
Vastaukset
- ninasatu
en taida tehdä tällä tiedolla enää mitään.
Vaihto tehty äskettäin ja tulee vastaan mitä tulee.
Tuntuu,että just dommareista on aika nahkea missään sivustoilla saada vastauksia.
Joten näillä mennään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä20711903- 298218
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.596323Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1775247- 574978
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai504518Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1184432- 1193926
- 823415
- 531957