Hei!
Tunteeko kukaan PSI-nimistä peliä?Kirjaimet tarkoittavat muistaakseni psykologiaa,solvausta ja intuitiota. Jos olet valmis myymään pelisi tai tiedät mistä sellaisen voisi hankkia olisin kiitollinen tiedostasi.Olen pelannut tätä peliä n.10v. sitten kaverini luona,enkä kirjakauposta ainakaan sitä enää löydä.
Yst.terv. Maija,Vantaa
PSI-peli?
Nimetön
4
1760
Vastaukset
- Saeela
Meillä taitaa olla mökillä käyttämättömänä... Ei ole oikein ollut innokkaita pelaajia, voisin harkita myyntiä, jos hinnasta ja toimittamisen aikataulusta sovitaan (ei ihan äkkiä saatavilla, kun mökillä). Neuvotellaanko?
[email protected]- Nimetön
Meilaillaan...
t.Maija
- Tellervo
löysin PSI-pelin kirpputorilta, mutta siinä ei ollut peliohjetta. Sattuisitko muistamaan pelin ohjeet ja voisitko kertoa ne lyhyesti, jotta päästäisiin kokeilemaan kiinnostavalta vaikuttavaa peliä?
- Anonyymi
Hei, multa löytyy pel, jos vielä kiinnostaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2131742Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411465- 761303
- 541183
- 741075
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla81012- 1091009
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva55980Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53880- 82850