kaikki soinia äänestäneet

herrahan hoiti hienosti asian, avasi kabataasin ulkomaalaisille.kyllä mulkun tuntee kun mulkun näkee. liikenne"ministeri" Berner kertoi että vinjettiä ei kannata laittaa suomeen koska siitä ei ole tuloa....????.suomen kuljetusala nousuun, näillähän se lähtee.
1166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ajukelmit ja rahtimöllit äänesti Lervoa. Varmaa tietoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yrvelö kirjoitti:

herrahan hoiti hienosti asian, avasi kabataasin ulkomaalaisille.kyllä mulkun tuntee kun mulkun näkee. liikenne"ministeri" Berner kertoi että vinjettiä ei kannata laittaa suomeen koska siitä ei ole tuloa....????.suomen kuljetusala nousuun, näillähän se lähtee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu