Kadonnut Eemil

En ole varma, mutta Espoon Tapiolan bussissa on näkynyt kerran kesäkuussa
Eemilin näköinen nuorimies vaalea hattu päässä ja vaalea puku päällä.
Onkohan sama nuori mies kyseessä?
376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juuri varmaan

Äänestä

Hänet on löydetty kuolleena merestä.

Äänestä

Hänet on löydetty merestä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Eisaaluovuttaa kirjoitti:

En ole varma, mutta Espoon Tapiolan bussissa on näkynyt kerran kesäkuussa
Eemilin näköinen nuorimies vaalea hattu päässä ja vaalea puku päällä.
Onkohan sama nuori mies kyseessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu