Kuten tiedetään tätäkinpalstaa lukee lähinnä vanhukkset joilla ei edes seiso mutta nuorta pitäis silti saada..Säälittävää.
Oletteko huomanneet kävellessänne kaupungilla lämpimänä kesäpäivänä paidan napit auki että ilmakiertäis niin nämä kaljamahaiset kuolaavat apinat raahustaa peräs kuolavaluen ja räpläävät muniaan ko viimestä päivää.
Entäs näiden iskurepliikit..Hei hyvä perse?Niin sivistynyttä ja aikuismaista tai mennääks panee,tai hei ooks saanu suomalaista tyvikyrpää huora.Ja muuta yhtä kultivoitunutta oma peräistä ja ah niin älykästä.
Siis oikeesti eikö nää apinat osaa mitään muuta roikkuis ikäistensä paris mikään ei oo säälittävämpää ko reilu parikymmpinen jätkä joka roikkuu 15 vuotiaiden tyttöjen peräs,haloooo.
Entäs si nää 40-50 vuotiaat sankarit jotka yrittää saada alaikäsiä autoonsa tai bileisiinsä,ei jaksa ymmärtää.
Laittakaas nuoret jos teitä täällä on tännä kokemuksia vanhuksista jotka nolaavat itsensä yrittäessään iskeä nuorempiaan.
Nuoret vanhusten seksiobjeckteina.
5
934
Vastaukset
- 0903
Nyt taitaa aloittajalla olla liian vilkas mielikuvitus. Jos hän on kohdannut kertomansa mukaista toimintaa niin pyytäisin häntä arvioimaan omaa vaatetustaan, käytöstään ja/tai ympäristöään/seuraa missä liikkuu ja missä on moista käytöstä kohdannut.
Totta on että niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan. Tai että seura tekee kaltaisekseen.
Itse toimin paljonkin nuorten parissa. Urheilulliset ja liikunnalliset nuoret tapaavat paljon meitä "kaljamahaisia vanhoja miehiä" niin treenaamisen merkeissä kuin suorituksissakin. Väline- ja lihashuolto on jokapäiväinen toimenpide enkä usko että kukaan on kokenut aloittajan kuvaamaa tunnetta.
Lisäksi myös kunturheilijana olen tekemisissä paljonkin nuorten kanssa mutten koskaan ole katsonut kenekään "persettä" sillä silmällä. Eikä minulla ole tarvetta fantasioida nuorista, kuten aloittaja olettaa. Ihmisen taimet eivät vielä ymmärrä elämää tai sitä ympäristöä missä elävät. Kun heille kertoo elämän perusperiaatteet ja kannustaa, heistä kasvaa itsenäisiä vahvoja yksilöitä tähän yhteiskuntaan. Sen sijaan, yökukkujat ja 2/3-osaa nykyisistä ylioppilaista on näitä väliinputoajia, joilla katkera mielikuvitus saattaa tuottaa aloittajan kaltaista tekstiä.
Toivottavasti aloittajakin saa elämänsä raiteillee, jotta pääsee keskittymään oman itsnesä kehittämiseen. Eikä tarvitse keskittyä siihen mitä muut saattavat ajatella. - LostGirl14
omg joo!! mulle käy noin siis aina et vanhukset tuijottaa:(( se on tosi häiritsevää varsinki ku oon 14! helsingissä ku mä käyn nii aina tulee aikuisia ihmisiä iskemään mua ja kun sanon mun iän niitä ei kiinosta...ainoastaan yks ihminen on ymmärtänyt sanoo
ai anteeks sähän ootkin vielä lapsi. ainoo keino miten voin olla rauhassa on se et mul on joku vastakkaisen sukupuolen edustaja mukana joka vituttaa ku haluis ees joskus liikkuu yksin!!! haluun pliis ees vähän rauhaa - Anonyymi
Olen eri mieltä ap:n kanssa.
- Anonyymi
Aloittaja luulee olevansa älykäs mutta kirjoitusasu sekä kirjoituksen sisältö kertoo täysin muuta.
- Anonyymi
Kyllä sää sitte joskus ymmärrät...
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t745578- 353111
- 402694
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402062Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin272055Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291869- 991839
- 1741772
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241478Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna171248