Nuoret vanhusten seksiobjeckteina.

taina000

Kuten tiedetään tätäkinpalstaa lukee lähinnä vanhukkset joilla ei edes seiso mutta nuorta pitäis silti saada..Säälittävää.
Oletteko huomanneet kävellessänne kaupungilla lämpimänä kesäpäivänä paidan napit auki että ilmakiertäis niin nämä kaljamahaiset kuolaavat apinat raahustaa peräs kuolavaluen ja räpläävät muniaan ko viimestä päivää.
Entäs näiden iskurepliikit..Hei hyvä perse?Niin sivistynyttä ja aikuismaista tai mennääks panee,tai hei ooks saanu suomalaista tyvikyrpää huora.Ja muuta yhtä kultivoitunutta oma peräistä ja ah niin älykästä.
Siis oikeesti eikö nää apinat osaa mitään muuta roikkuis ikäistensä paris mikään ei oo säälittävämpää ko reilu parikymmpinen jätkä joka roikkuu 15 vuotiaiden tyttöjen peräs,haloooo.
Entäs si nää 40-50 vuotiaat sankarit jotka yrittää saada alaikäsiä autoonsa tai bileisiinsä,ei jaksa ymmärtää.
Laittakaas nuoret jos teitä täällä on tännä kokemuksia vanhuksista jotka nolaavat itsensä yrittäessään iskeä nuorempiaan.

5

949

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 0903

      Nyt taitaa aloittajalla olla liian vilkas mielikuvitus. Jos hän on kohdannut kertomansa mukaista toimintaa niin pyytäisin häntä arvioimaan omaa vaatetustaan, käytöstään ja/tai ympäristöään/seuraa missä liikkuu ja missä on moista käytöstä kohdannut.

      Totta on että niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan. Tai että seura tekee kaltaisekseen.

      Itse toimin paljonkin nuorten parissa. Urheilulliset ja liikunnalliset nuoret tapaavat paljon meitä "kaljamahaisia vanhoja miehiä" niin treenaamisen merkeissä kuin suorituksissakin. Väline- ja lihashuolto on jokapäiväinen toimenpide enkä usko että kukaan on kokenut aloittajan kuvaamaa tunnetta.

      Lisäksi myös kunturheilijana olen tekemisissä paljonkin nuorten kanssa mutten koskaan ole katsonut kenekään "persettä" sillä silmällä. Eikä minulla ole tarvetta fantasioida nuorista, kuten aloittaja olettaa. Ihmisen taimet eivät vielä ymmärrä elämää tai sitä ympäristöä missä elävät. Kun heille kertoo elämän perusperiaatteet ja kannustaa, heistä kasvaa itsenäisiä vahvoja yksilöitä tähän yhteiskuntaan. Sen sijaan, yökukkujat ja 2/3-osaa nykyisistä ylioppilaista on näitä väliinputoajia, joilla katkera mielikuvitus saattaa tuottaa aloittajan kaltaista tekstiä.

      Toivottavasti aloittajakin saa elämänsä raiteillee, jotta pääsee keskittymään oman itsnesä kehittämiseen. Eikä tarvitse keskittyä siihen mitä muut saattavat ajatella.

    • LostGirl14

      omg joo!! mulle käy noin siis aina et vanhukset tuijottaa:(( se on tosi häiritsevää varsinki ku oon 14! helsingissä ku mä käyn nii aina tulee aikuisia ihmisiä iskemään mua ja kun sanon mun iän niitä ei kiinosta...ainoastaan yks ihminen on ymmärtänyt sanoo
      ai anteeks sähän ootkin vielä lapsi. ainoo keino miten voin olla rauhassa on se et mul on joku vastakkaisen sukupuolen edustaja mukana joka vituttaa ku haluis ees joskus liikkuu yksin!!! haluun pliis ees vähän rauhaa

    • Anonyymi

      Olen eri mieltä ap:n kanssa.

    • Anonyymi

      Aloittaja luulee olevansa älykäs mutta kirjoitusasu sekä kirjoituksen sisältö kertoo täysin muuta.

    • Anonyymi

      Kyllä sää sitte joskus ymmärrät...

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      64
      5110
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      36
      2319
    3. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      256
      2303
    4. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      66
      2277
    5. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      19
      1494
    6. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      219
      1428
    7. Taas joku junan alle

      Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai
      Loimaa
      49
      998
    8. Joko luovutat

      Mun suhteen?
      Ikävä
      89
      986
    9. Jalat alta

      Multa kun veit 😎 👘 🦵🦵🤏
      Ikävä
      66
      917
    10. Harmittaa...Lampsiinjoen sillat

      Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v
      Imatra
      12
      909
    Aihe