PLAYA DEL INGLES

...niin tosiaan, joku toss kyselikin Walhalla hotellista. Eikö kellään ole tietoa hyvistä/huonoista kokemuksista? Silloin minäkin siellä,viikolla 3 ja 4.
21093
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oltiin kaveriporukalla walhallas ja luultavasti siivoja vei kahdelta kaverilta rahat matkalaukusta! muidenkin tavaroita oli pengottu. samaan aikaan toiselta poikaporukalta oli passit varatettu respasta. muuten ok mutta ottakaa heti se kassakaappi käyttöön!!!!!!!!!!!1

Äänestä

Itse tulin juuri Inglesistä ja olin siellä Walhalla hotellissa. Itse olin tyytyväinen hotelliin. Meillä oli kolmio terassilla. Ainoa huono puoli on se äänieristys joka on huono joka paikassa kyllä etelässä. Yläkertaan majoittui mukula joka aloitti juoksentelun aamu 8 aikaan ja sillon ei meilläkään enää nukuttu. Lämpimästä vedestä sen verran varoitusta, että huoneeseen se lämmitetään 15 litran tönikässä sähköllä. Riittää juuri ja juuri yhteen suihkuun. Muut saa sitten odottaa seuraavan 15 litran lämpenemistä vartin verran kukin. Altaan vesi oli kyllä jäätävän kylmää ja vaan rohkeimmat sinne uskaltautui :) Hotellissa toimii vaan allasbaari joka aukesi 11 aikaan ja meni kiinni 16. Jos huoneesi sattuu olemaan terassitasolla, varaudu 2 kertaa viikossa siihen, että nurmikko ja kasvit kastellaan yöaikaan. Kannattaa tyhjentää koko parveke silloin ettei kamat siellä kastu :) Hotelli oli musta hyvällä paikalla. Muutama sata metriä Yumboon ja Kasbahiin. Ja rannalle saman verran. Kivaa lomaa sulle Inglesiin ja Walhalla hotelliin =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lady kirjoitti:

...niin tosiaan, joku toss kyselikin Walhalla hotellista. Eikö kellään ole tietoa hyvistä/huonoista kokemuksista? Silloin minäkin siellä,viikolla 3 ja 4.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu