Minkälaisia parkkeerausmahdollisuuksia on Kööpenhaminan keskusta-alueella heinäkuussa? Ja minkälaisia maksuja parkkeerauksesta?
Tarvittaisiin parkkipaikka 3 vrk eikä majapaikassa semmoista ole saatavilla.
Auton parkkeeraus Kööpenhaminan keskusta-alueella
Automatkalla
2
5619
Vastaukset
- köpiksenparkkipaikat
täältäpä linkkiä kööpenhaminan parkkimaksuihin: http://www.kk.dk/indhold/betaling-parkering-i-københavn
http://www.parkeringsinfo.dk/parkering-kobenhavn/parkeringshus-i-kobenhavn.asp - Anonyymi
Parkkeerausmaksut on Kööpenhaminan keskustassa todella heikot. Lisäksi maa on tänä päivänä turvaton. Eli jos välttämättä haluat autoosi lommoja aja se Tanskaan.
Lue tästä minkälainen maa Tanska nykyään on
https://medium.com/@palle.rasmussen/danmark-feels-bad-55599204b5ea
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1192257Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575781980Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801366- 1371324
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1681296En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5461178- 531135