paolo di canio

..huippu tyyppi!!:)
4419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Loistava pelaaja, upea ihminen.

Ainoa vika on, että se on kehunut Mussonilin pelleä.

Äänestä
  • ..mutta ehkä silläkin on omat henk.koht. ajatusmaailmansa ja niinpä hyvä syy kehua Mussoliniä..
    ..ja totta alkaa sillä noi autuaat eläkepäivät lähestyyn, mutta toivottavasti jaksaa jatkaa vielä mahd. pitkään

    Äänestä

Voi olla hyvä jätkä, mutta eläkepäivät on melko ajankohtaset sille...

Äänestä
  • tosi on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


superfani kirjoitti:

..huippu tyyppi!!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu