Huomasi, että jääkaapista katoaa ruokaa

Mies huomasi, että heidän jääkaapistaan katoaa säännöllisin väliajoin ruokaa. Mies syytti tyttöystäväänsä, mutta tämä kiisti tiukasti syytökset. Mies päätti tosissaan selvittää asian, ja narauttaa tyttöystävänsä videotodisteiden kera.

Videon katsottuaan mies järkyttyi täysin, sillä tyttöystävä puhuikin totta. Videolta selviää, että vieras nainen käy heidän jääkaapillaan. Miehen asunnossa nimittäin majaili täysin vieras nainen heidän komeroiden takana!

Katso hämmästyttävä video alta!






http://www.iloiset.com/hammastyttavat/pariskunnan-jaakaapista-katosi-ruokaa-mies-paatti-asentaa-piilokameran-jarkyttyi-videon-nahtyaan/
12248
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Olisihan se ylläri, että joku nainen tulisi ulos kaapeistani. Pitäisikö ratsata, kaiken varalta... Kylpytakkejani en luule naisiksi.

Äänestä

Laihialaiset pitää vatupassia jääkaapissa siksi että siitä näkee jos ruoka kallistuu

1Äänestä
  • Voihan hiisi, taas sain makeat naurut.

    Äänestä

Onkohan se tuo naapurin eukko kun juo kaljat minun jääkaapista ? Vaikka kuinka lataa purkkeja kaappiin,aina ovat lopussa.....

Äänestä

Saahan niitä filminpätkiä tehtyä millasia vaan!

Äänestä
  • Pari minuuttia katselin tekemällä tehtyä filmin pätkää, ei ihan vakuuttanut.

    Äänestä

Olen minäkin syönyt miehen jääkaapista, keittänyt kahvia hänen keittimellään, istunut pöydänääressä kuin kotonani ~:-)

Äänestä

Tarinasta puuttuu loppu. Mitä mies teki jatkossa?

Äänestä
  • - avuksi sen laitoin...

    Pääasiahan oli, että pientä vipinää filminpätkä nostatti
    pääkopan sisällä olevissa (oleilevissa) harmaissa aivosoluissa,
    ja ne antoivat käskyn näpeille pomppimaan pitkin näppäimistöä,
    silmille ja sormillekin antoi koordinaatioharjoitusta.
    Siitä se aivoterveys lisääntyy.

    Äänestä

Jos alueella asuu ihmisiä, jotkaovat ohikulkumatkalla tai ei missään kirjoilla tai kansilla paikkakunnalla, toiset ihmiset asiallisesti pyytävät esm juotavaa tai täydennystä vesipulloihinsa, joskus leipää tai ruokaa, jos on. Kun korppis1 kertoi saunoneensa ja syövänsä kabanossimakkaroita, minä havahduin miettimään että mihin joutui ne mun tarjouksesta ostamani kabanossit, kun mistään en niitä löytänyt
- olikhan sama reissu kun mietin toisen kaupan pihassa miks mun auton ovi ol auki ja en löytäny laukkuani tai kaupan pussia mistään.
Sit mä vaan tuumasin, että en ennnenkään erityisemmn tykänny juustotäytteisistä makkaroista, ei sinä suurta vahinkoa tapahtunut, jos joku nälkäänsä sieppasi - vahinkoa ja haittaa enempi aiheutui kun kadonneen pankkikortin totesin eri numeroiseks aikanaan kuin edellinen korttini, jonka jouduin uusimaan. Joku sekaannus?

Äänestä

Eipäs tuollainen ihme olisi. Iäkkäämpi nainen kertoi, tosin jo vuosia sitten heränneensä yöllä järkytykseen. Keskellä yötä hänen olohuoneeseen syttyy valo ja sieltä kuuluu liikettä. Kertoja karjaisee kauhuissaan ja alkaa soperrella anteeksi pyytäen. Että väärä kämppä, sorry, sorry!
Kun kaupungin vuokra-asunnot ovat vanhoja ja varustettuja tavallisin abloy-lukoin, joita voi teettää mielin määrin rautakaupoissa, niin eipä tuollainen ole mikään yllätys.
Asun vanhassa kerrostalossa ja meillä päätettiin vaihtaa lukot turvalukkoihin. Kun asukkaita on vaihtuvat, niin avaimia on jäänyt sinne ja tänne ja voisihan sattua joskus hyvinkin ikävä yllätys. Parasta ennakoida sellaiset jo ajoissa.

Äänestä

Tämä nykykaksioni on kymmenisen vuotta sitten rakennettu.
.
Kun muutin mieheni poismenon jälkeen tänne, sain "tupaantuliaislahjana" kaikki turvalaitteet oveeni, turvalukko kaksine avaimineen , saranatapit, ovisilmän ja turvaketjun asennettuna paikoilleen eräältä sukulaiseltani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kummia-juttuja kirjoitti:

Mies huomasi, että heidän jääkaapistaan katoaa säännöllisin väliajoin ruokaa. Mies syytti tyttöystäväänsä, mutta tämä kiisti tiukasti syytökset. Mies päätti tosissaan selvittää asian, ja narauttaa tyttöystävänsä videotodisteiden kera.

Videon katsottuaan mies järkyttyi täysin, sillä tyttöystävä puhuikin totta. Videolta selviää, että vieras nainen käy heidän jääkaapillaan. Miehen asunnossa nimittäin majaili täysin vieras nainen heidän komeroiden takana!

Katso hämmästyttävä video alta!






http://www.iloiset.com/hammastyttavat/pariskunnan-jaakaapista-katosi-ruokaa-mies-paatti-asentaa-piilokameran-jarkyttyi-videon-nahtyaan/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu