Christina Grimmien murhan tilasi levy-yhtiö ?

sdfw34234234werwer

Christina Grimmie syntyi New Jerseyssä 12. maaliskuuta vuonna 1994. Hän tuli kuuluisaksi Youtube -videopalvelun kautta jo nuorena, kun hän alkoi siellä esittää monien tunnettujen artistien cover kappaleita.

2010 yksi hänen Youtubeen lataamaan coverkappaleen video tavoitti yli 135 miljoonaa katselukertaa.

No eipä mennyt kauaakaan kunnes poptähti Selena Gomezin vanhemmat Mandy Teefey ja miehensä Brian haistoivat Christinassa rahan ja kutsuivat tämän Los Angelesiin.

Pian Christina sitten aloitti uransa Los Angelesissa ja solmi levytyssopimuksen ensin Creative Artist Agency nimisen levy-yhtiön kanssa.

Mutta sitten kun hän vielä osallistui USA:n The Voiceen, niin hän pääsi sitä kautta vieläkin suurempiin piireihin ja allekirjoitti lopulta levytyssopimuksen kasaarijuutalaisten tahojen pyörittämän Island Recordsin kanssa, jonka tunnetuin listaorja on edelleen mm. Justin Bieber.

Tässä jutussa kävikin lopulta sitten niin, ettei Grimmie suostunut myymään sieluaan näille pahamaineisille kasaarijuutalaisille levymoguleille, vaan suostui kuitenkin esiintymään kuitenkn puolipukeisena, kuten nuoriso idolien MK ULTRA pop-musiikille oli tapana.

Mutta lopulta 4. maaliskuuta 2015 Island Records ja Christina päättivät lopettaa yhteistyönsä, josta levy-yhtiö oli todella vihainen, koska tämä artisti myi edelleen todella hyvin ja veti suuria estraadeja täyteen.

"Tämä ei lopulta miellyttänyt kasaarien mafiaa, joten he laittoivat lopulta toimeksiantajansa USA:n armeijan sotilastiedustelun ja CIA:n asialle, jotka saivat sitten liikkeelle MK ULTRA ohjelmoidun psyykkisesti päästään psyykelääkkeistä seonneen 27 vuotiaan miehen Kevin James Loibl (kuvassa) tulemaan Christinan keikalle, joka ampui Christinan kuoliaaksi kolmella laukauksella fanitapaamisen yhteydessä."

"Christinan veli oli vieressä kun kaikki tapahtui ja onnistui vielä taklata asemies maahan, mutta lopulta Loibl ampui itseään kuolettavasti ja teki itsemurhan."

Christina halusi lähteä omille teilleen ja menestyä ilman näitä parasiitteja, mutta sehän ei näille kasaarien parasiitteille käynyt ja tämä nyrkkisääntö Hollywoodissakin ja Los Angelesin suurten levy-yhtiöiden levybisneksessä on ollut jo pitkään yllä.

Jos niiden verenimijöiden kanssa teet yhden diilin, niin sinä laulat tai itket ja laulat.

Näin se homma tuolla menee ja jos olet miljoonia levyjä myyvä tähti ja haluat lähteä menestymään itse, niin muuten tulee satanististen levymogulien lähettämä viikatemies perässä. Karkuun et pääse.

Tapettiinhan Michael Jacksonkin vain sen takia, että mies sanoi Sony Musicille lähtevänsä pois sieltä ja tekevänsä enää yhden kiertueen. No ei tehnyt edes sitäkään, koska levymogulit ehtivät ennen sitä myrkyttää salaisella toimeksiannollaan king of popin hengiltä.


Lähde: http://nwohavaintojapromo.blogspot.fi/2016/06/christina-grimmien-traaginen-tarina.html

1

238

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tru__

      Aika kovia väitteitä😶

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      75
      1390
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      243
      1269
    3. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      1076
    4. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      255
      1048
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      51
      775
    6. 65
      744
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      62
      727
    8. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      39
      708
    9. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      44
      671
    10. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      30
      627
    Aihe