Wegis!

Ottaisit yhteyttä...
2295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heippa!.. oon vapaa melkeen 30 mies ja kiinnostas ehkä nähdä sut ja tutustua ja ties mitä kivaa sitä keksis-...

mailaisikko itestäs jotain niin jutellaan lisää ja multakin saa kyllä kysellä kaikenlaista...

Äänestä

sitä seuraa löytyy..mutta haen Wegistä:) Hän tietää kyllä kuka on ja kuka minä olen:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaana kirjoitti:

Ottaisit yhteyttä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu