Telkkarien valmistajat huomio

akwcjpe

Onko kenelläkään valmistajalla sellaista telkkaria, joka huomaa automaattisesti kun mainokset alkaa ja laittaa automaattisesti telkkarin siksi aikaa mutelle? Olen saanut tarpeekseeni kun mainoskatkolla volumet nousee 50% vitun ärsyttävää.

Eli siis hetki kun sellainen telkkari tulee markkinoille, ostan sen.

Saako telkkariin adblockia p*rkele?

2

103

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TallentimenSuurkuluttaja

      Videonauria ja tallentavaa digiboksia voi käyttä. Mainokset voi kelata pikavauhdilla, silloin äänikään ei kuulu. VHS-nauhurilla ohjelma täytyy olla etukäteen nauhoitettu, mutta digiboksilla voi pysäyttää myös suoran lähetyksen (ainakin Topfield 5100-mallissa) ja katsoa esim. 5min viivästettynä, jolloin pääsee kelaamaan mainoksia.

    • 27k4

      Juu ja estäisi kokonaan tuon fanparkin mainoksen, jossa limsaa imevä apina hokee siistii siistii....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      20
      5024
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      2
      1802
    3. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      136
      1250
    4. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1190
    5. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      92
      1117
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1074
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      17
      863
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      168
      815
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      723
    10. Vappu Pimiä jakoi kuvia Maajussille morsian -kuvauksista! Seuraajalta tärkeä toive: "Voi miten..."

      Tätä kyllä kannattaa toivoa! Vappu Pimiällähän on tunnetusti myös sormensa pelissä näissä rakkausjutuissa ja hän toimii
      Suomalaiset julkkikset
      25
      709
    Aihe