Eiks nyt joku joka tietää voi kerto mite ne bevelles olevat (Via infito) kerrokseet pääsis helpoite
tarviin apuu
tief
6367
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos tarkoitat miten voittaa niit dragoneit helposti, niin ota master tason berserkkerit niit dragoneit vastaan ja käy ostamassa O'Akalta semmoset sormukset mist saa fire damagesta energiaa.
koitin mut se dragon mikä on siin enne black elementtii tekee pyrokinesii mihi ei auta fire prooffi.
mulla oli itellä sama ongelma ku sulla, mutta se ratkes ku kävin osoitteessa: http://rpg.samuraiwar.org/page.php?x=8219912
sieltä löytyy lähes kaikkiin kentiin ratkaisut ja niin edelleen... kannattaa käydä!!!
siis maksaako tuo sivu jotain??!! siis mulla on itelläki sama pulma(via infito), ja päätin käyä kattomassa ohjeita. ja sitte siinä luki jotain jostain dollareista ja jospain "trap" jutusta. en ehtiny lukea ku lähin äkkiä pois! että JOS SE MAKSO JOTAIN NII!!!!! voi v***u!! että sano jos se makso jotain!!! **** %#W%# #%¤"%!!!!!
Mä en ees menny avaa tota sivuu ku arvasi et siel on jotai mikä ei kuulu tänne.
Se makso tasan 50 dollaria kertakatselulta, eli sulle on nyt tulossa 50 dollarin lasku kotiis parin viikon sisällä. Onnittelut!