Isoa jyrää tarjolla

Nyt olis isoa mulukkua liikenteessä.
7499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Onko sonni päässy liiteristä taas irti?

Äänestä

Näppylähanskat on se joka sua helpottaa.

Äänestä

Eli olet siis kokovartalokyrpä päästä varpaisiin. No onneks olkoon vaan

Äänestä

onko keskustelun aloittaja oikea mulkqvist runkqvist?

Äänestä

Mitä???? Onko Sipilä tulosa kylälle vai mitä,,,, että mitä.

Äänestä

Lekuri iskee kuiteski isolla kumivasaralla ja seuraavana päivänä opetteletkin sitten jo kirjaimen B.

Äänestä

Kakarat suunpesulle ja nukkumaan! Kerron muutoin äidillenne.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Olengrillillä kirjoitti:

Nyt olis isoa mulukkua liikenteessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu