Olen ollut nyt jyväskylässä kuukauden. Tänä aikana olen saanut sänkyyn 21 naista. Sitä ihmettelen naisista 12 on varattuja, on jyväskylän naiset aika anteliaita. Lodon ja freetime parhaat paikat saada varattuja naisia.
Jyväskylän naiset
Gigolo10
206031
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Samaa mieltä, varatut on aina valmiina.
hah hah hah! kÄNNISILTÄ SAA AINA,ARKENA JA SUNNUNTAINA,ääliö hutsuja ja mitä jää käteen? 10 MIN .JYYSTÄMISTÄ JA SE SIITÄ HAHAHA,MELKOISIA SAALISTAJIA KUN TYPERIÄ HUMALIKKOAKKOJA SAA VAIN...KUKA VAAN HEILTÄ SAAPI...HAHAHA
Aloittaja joko heräsit unestasi? Tekijä mieheksi sinusta ei tule olemaan koskaan.
Sitä jää vielä rekkakuorma hautaan vietäväksi. Ei se niin paljon antamisesta kulukee.
Mitäpä aloittaja itse teit sitten kun olit saanut ne mummot sänkyyn? Luitko raamattua ja katsoitko oliko ottanut lääkkeensä?
En tiedä kevytkenkäisyydestä, kun en varattuna uskalla lähteä sekoilemaan, mutta eräässä Jyväskylän yökerhossa vieraillessasi tulin vakuuttuneeksi paikallisesta naiskauneudesta. Hyvä meno ja kauniita naisia. Tampereen naiset ovat toivottoman nirppanokkia. Oma emäntä onkin latina. Hatunnosto Jyväskylän naisille. ;)
Jyväskylässä naisilla on verkkarit ja blondatut hiukset tulee ponihännällä lippiksen reiästä. So sexy AAH!!!
No,kukin taaplaa tyylillään eri asia sitten onko se tyylikästä! T:Marko
Haaveet, kaikki turhat haaveet...
Sinä olet sanut tasan kaksi kertaa, pyytää ja olla ilman.
Jätkä on huonekalukaupassa harjoittelijana!
En huolisi vaikka ilman annettaisiin. Tässähän saa käsityksen että ovat ns, leväperseitä.
Trolololollolo lolo
Tou oli hyvä....ja aloittajalle ym kehuskelijoille-siitä aina puhe mistä puute,,,satujahan maailmaan mahtuu...antautuuhan mies karjusiallekin navetassa---vuoden naurut paikalliselle poliisipartiolle!
Aktia ei saanut keskeyttää ja molemmilla poliisimiehillä alkoi seisomaan seuratessaan touhua. Huomatessaan poliisien etsivän katseen sikalan omistaja ohjasi heidät lempeästi talikon avulla varmuuden vuoksi ulos odottamaan. Molemmat jäivät helpottuneina pakkaseen jäähtymään.
Niinhän ne kaappihomo runkkarit tekee bylsii vaikka sikaa perseeseen kun ei kehtaa eukoltakaan vongata kakkoseen
Poliisi on kova pamputtamaan
Mutta huono pidättämään!
Jyskän naisia o kiva syystää.
Eunukki ei jyystä yhtään mitään
Minua ei varatut kiinnosta, kyllä se pitää olla tiukkaa tavaraa eikä väljäksi hoonattua. Ikä haarukasta 18-20 alkaa löytymään hyvin vähän käytettyä tavaraa ja jos vielä uskovainen mimmi niin voi olla jopa ihan käyttämätön!
Kyllä kai noita varattuja voi sänkyynsä raahata paljonkin, helppoja nakkeja baareista kun eivät kenellekään kelpaa paitsi joillekin ns .reppumiehille jotka työn perässä tänne tulleet ja pitää saada vierasta niin mennään siitä missä aita matalin.